12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

„.themayrevolution“ je elektrizující čtyřčlenná rocková kapela z České republiky. Kapela je proslulá svým drsným zvukem, vysokooktanovými živými vystoupeními a hlubokými introspektivními texty a uchvacuje publikum fúzí garážového rocku a alternativních rockových vlivů. „.themayrevolution“ čerpá inspiraci od uznávaných kapel jako Cleopatrick, Boston Manor a Highly Suspect a vytváří jedinečnou zvukovou krajinu, která rezonuje s posluchači.

Kapela vznikla v roce 2017 v Pardubicích. Tvoří ji Tomáš Kulhavý (zpěv), Václav Vávra (kytara), Rostislav Suchochleb (bicí) a později se k nim přidal Michal Drahný (baskytara). Na scénu vtrhli se svým debutovým EP „Reborn“, které vyšlo v roce 2018 a zaujalo hudební nadšence po celé republice.

Přijímajíce výzvy, které přinesla pandemie Covid-19, „.themayrevolution“ nasměrovali svou tvůrčí energii do tvorby nové hudby. Ve spolupráci s uznávaným producentem Damianem Kučerou ze Skywalker se v roce 2021 pustili do nahrávání svého druhého EP. První singly kapele přinesly značné uznání, vynesly jí prestižní místo v globálním playlistu Spotify „ALL NEW ROCK“ a upevnily její pověst v rámci české undergroundové scény.

V listopadu 2022 „.themayrevolution“ vydali své očekávané EP „DEAD INSIDE“, podmanivou kolekci, která se noří do nejtemnějších zákoutí lidské psychiky. Vydání se setkalo s nadšeným ohlasem, což mělo za následek několik vyprodaných koncertů po celé České republice a prominentní vystoupení na renomovaných festivalech jako Rock for People a KVIFF.

Díky svému syrovému talentu, neutuchající energii a podmanivé pódiové prezentaci si „.themayrevolution“ nadále razí cestu jako vycházející síla na poli rockové hudby. Jejich hudba rezonuje s publikem na hluboké úrovni a nabízí katarzní a vzrušující zážitek, který zanechává trvalý dojem. Kapela se i nadále snaží posouvat hranice a vytvářet hudbu, která vyvolává intenzivní emoce a spojuje se s fanoušky po celém světě.

 

booking: Karolína Blažková
[email protected]