12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

6arelyhuman během své poslední návštěvy v Praze sklidili obří úspěch ve vyprodaném Bike Jesus a tentokrát míří do většího. 6arelyhuman s nejnovějším EP “Harder n Faster” vystoupí 30. listopadu v pražském Storm Clubu, kde rozpoutají melodic emo a scenecore peklo!

Vstupenky v prodeji od 6. června, 10:00, na GoOut: https://goout.net/cs/6arelyhuman%2Bhubithekid/szjgffx/.

6arelyhuman pochází z amerického Dallasu a jsou umělec inspirovaný melodickou a scene hudbou. 6arely tvoří energickou taneční, popovou a klubovou hudbu a jsou průkopníkem nové vlny Scenecore. Proslavili se songem „Hands Up!“ z roku 2022, na kterém se podíleli spolu s Pixel Hood a kets4eki, a díky kterému se dostali na 14. místo v žebříčku Billboard’s Hot Dance/Electronic Songs. 6arelyhuman mají aktuálně přes 6,7 milionu posluchačů měsíčně na Spotify a úspěch zaznamenali i na TikToku, kde mají aktuálně přes 1,3 milionů sledujících. Kromě nového EP potěšili fanoušky ještě novým květnovým singlem “Party Like The 80s”, na kterém spolupracovali s kets4eki a asteria.

Původně 6arelyhuman začali tvořit hudbu pod různými jmény (trippitoby nebo bichtoe) a vytvářeli převážně trap metal, hardcore a trap music. Hudbu začali tvořit už v roce 2019, ale většina skladeb ze začátku kariéry byla od té doby stažena ze streamovacích služeb a nikdy nebyla nikde archivována. K některým vydali i videoklipy a lyrics, ale i ty byly odstraněny. Svou první skladbu vydali 22. března 2019, a to „i dip i lean“.

Hubithekid je polský hudebník a producent známý svým jedinečným stylem, který kombinuje různé žánry, jako je scenecore, hyperpop a EDM, spolu s estetikou Y2K emo. Zpočátku byl významní na polské undergroundové scéně, v poslední době si získal mezinárodní pozornost ve scenecore komunitě díky hitům jako „in my dms“, na kterém se podíleli s kets4eki a 6arelyhuman, a který dosáhl milionů streamů po celém světě. Nedávno také vydal čtrnáctiskladbové vokálně-producentské album s názvem „#HUBICORE“, což je možná nejlepší název, který vystihuje jeho osobitý hudební styl.