12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Adam French je londýnský multiinstrumentalista, zpěvák a skladatel, který tvoří vášnivý, sugestivní rock postavený na svém charakteristickém hlasovém rozsahu. Pochází z Congletonu (nedaleko Manchesteru) a hudbu začal dělat už jako teenager, kdy se sám učil hrát na kytaru, klavír, baskytaru a bicí. Jeho písně ztělesňují upřímnost, hloubku, bohaté emoce a dosahují filmové kvality. Mezi jeho vlivy patří vše od Buriala přes Bon Ivera až po Johnnyho Cashe a Johna Lee Hookera.

Britský muzikant dorazí už 3. dubna do Café V lese, kde ho doprovodí speciální host Tomas Robin. Vstupenky jsou právě v prodeji v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/adam-french/qplw/

Pozornost širšího publika na sebe začal strhávat po živém vystoupení na festivalu v Readingu a následně se objevil na každoročním seznamu Sound Of BBC, což nakonec vedlo k podpisu nahrávací smlouvy s Virgin Records UK. Poté vydal své debutové album „The Back Foot And The Rapture“ (2019), které obsahuje singly „Weightless“ s více než 3 miliony streamů, „My Addiction“ & „The Only Living Thing“ a navazující samostatný singl „Slow Dancing“.

V současné době Adam píše svou druhou desku a vydal nejnovější singly, „Inevitable“, „Rubber Band“ (2023) nebo „Holding On To You“ (2022) s více než 2,5 miliony streamů.

Tomas Robin je pseudonym českého zpěváka a skladatele Tomáše Červinky. Během své hudební kariéry nasbíral Tomáš bohaté zkušenosti, od intimních vystoupení v menších klubech až po účinkování na největších festivalech v České a Slovenské republice. Minulý rok se Tomas Robin dokonce účastnil národního kola Eurovize, kde soutěžil v první sedmičce. Mimo to je známý díky svému působení v dalších projektech, jako jsou We on the Moon a The Lighthouse Journey, se kterým se stal prvním českým umělcem, který se dostal do prestižního britského rozhlasového pořadu Kerrang! radio.