12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Nespoutané duo BOB VYLAN se svým nejnovějším albem “Humble As The Sun” míří do Prahy. Svůj koncert odehrají 22. listopadu v Bike Jesus.

Vstupenky v prodeji od 24. května, 11:00, přes GoOut: https://goout.net/cs/bob-vylan/szturdx/

Londýnská dvojice BOB VYLAN je jedinečná. Jeden zpěvák (Bobby) a jeden bubeník (Bobbie). Jeden je vitální a ústřední hlásná trouba, druhý je tvůrce a udržovatel rytmu, jeden je leader publika, druhý mistr klidu. Jsou kapela, která přijímá chaos i klid, kapela, která se vyžívá v nezávislosit a vytváření vlastní cesty, kapela známá svými mosh pity a pit hugy. Mají jedinečný a neustále se vyvíjející zvuk, který jde napříč styly a žánry a který se vypořádává s tradičními postupy, přičemž přijímá nové a jedinečnější zvukové dimenze. Tyto styly začleňují do svého a snaží se tak propojit a smíchat žánry a subkultury dohromady.

Právě díky jejich jedinečnému styl a zvuku si je oblíbily rockové, rapové, punkové, taneční i alternativní davy. Poháněni svou nezávislou povahou se rozhodli pro založení vlastní nahrávací společnosti (Ghost Theatre), která jim umožňuje vydávat hudbu zcela bez omezení velkých vydavatelství. Díky tomu všemu se kapela dostala na 18. místo v britské albové hitparádě, na 4. místo v žebříčku fyzických nahrávek a 3. místo v nezávislých žebříčcích, a to s albem z roku 2022 „Bob Vylan Presents The Price Of Life“. Poprvé v historii se tak stalo, že album, které dosáhlo první dvacítky kompletně produkovala, nahrála, mixovala i vydala sama kapela. Deska také získala ocenění Kerrang! ‚Best Album‘ za rok 2022 a pomohla kapele získat první ocenění MOBO v novém roce v „Alternativní“ kategorii.