12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Oblíbený zpěvák, skladatel a rapper Call Me Karizma se svými největšími hity a nejnovějším singlem “Look at Me Now“ dorazí 30. října do pražského Futura!

Prémiový předprodej vstupenek pro majitele aplikace právě začal. Prodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen 20. října v 10:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/call-me-karizma/szfdyiw/

Call Me Karizma je v současném hudebním průmyslu vzácným úkazem. Dokonale totiž vyvažuje svou výraznou dráhu influencera s jemností umělce a hudebního řemesla. Jeho texty mají stejný švih, s jakým Eminem bořil zdi, ale stejně dobře se cítí i s kytarou v ruce, když vytváří romantický alt rock.

Rapper je tváří nového alternativního rocku – připraven rozjet turné, připraven žít na internetu a připraven ukázat se celému světu ve své kompletní podobě.

Zpěvák – vlastním jménem Morgan Parriott – začal psát vlastní písně už ve 12 letech a svoji hudební kariéru naplno odstartoval v roce 2015, kdy vyrazil na turné s rappery blackbearem a Mod Sunem. O rok později vydal debutové album „Uninvited“. Během dosavadní kariéry předskakoval mimo další i takovým jménům, jako je třeba Wiz Khalifa a má za sebou řadu spoluprací s dalšími velkými umělci. Díky svému nejnovějšímu albu „Francis“ z dubna letošního roku si, díky mnoha turné, festivalům a stamilionovým streamům, vytvořil kultovní fanouškovskou základnu.