12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Australská alternativní rocková skupina Closure in Moscow oznámila, že se v květnu vrací do Evropy a Velké Británie, aby provětrala své nové album „Soft Hell“. Česká zastávka proběhne 8. května v Kasárně Karlín.

Vstupenky právě v prodeji na GoOut https://goout.net/cs/listky/closure-in-moscow+special-guests-toehider+shell-beach/byrx/

Kapela oslaví vydání desky po dlouhých devíti letech a pódia vezme útokem – kromě Česka navštíví Německo, Maďarsko, Nizozemsko, Belgii a odehraje exkluzivní britskou headline show v Londýně. Na všech headline koncertech se ke kapele připojí australské progrockové legendy TOEHIDER a maďarská post-hardcorová formace SHELL BEACH. „Bylo to dlouhých devět let čekání na spoustu věcí, ale nikdy jsme nezapomněli na pohostinnost a lásku Evropy. Jsme zpátky a uvidíme se už v květnu, baby,“ vzkazuje kapela.

‚Soft Hell‘ je třetím albem kapely a prvním novým po devíti letech, po albech Pink Lemonade (2014), First Temple (2009) a debutovém EP ‚The Penance and the Patience‘ (2008). Kapela na svých vydaných albech obsáhla širokou škálu žánrů – od post-hardcoru a vážného punk-rocku až po progresivní rock, avantgardu a experimentální elektronický rock.