12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

DOPE D.O.D. vám asi moc představovat nemusíme. Nizozemské trio kombinující hardcore rap s dubstepem a klidně i rockem už asi dobře znáte. Nově však kapela vyráží na tour s rapperem Bizarre, který je známý hlavně díky své spolupráci s Detroitskou skupinou D12, v níž účinkoval po boku Eminema a hip hopového umělce Proofa, který byl v roce 2006 zavražděn.

Holandská parta v doprovodu amerického rappera BIZARRE oznamuje návrat do Prahy! Svou nemilosrdně nadupanou show přivezou 11. 4. 2024 v rámci Trigger Treat Tour do MeetFactory. Vstupenky jsou právě v prodeji v síti GoOut: https://goout.net/cs/trigger-treat-tour-dope-d-o-d%2Bbizarre/szkiluw/

Bizarre, který patří k detroitské škole rapu, je křížencem zvráceného Biz Markieho a herce z filmu Noc oživlých mrtvol a ve své hudbě dává přednost pokřivenému hororovému jádru a ďábelským motivům. Jeho debutové EP Attack of the Weirdoes získalo v roce 1998 určitou proslulost, která mu v roce 2000 zajistila hostování na Eminemově veleúspěšném LP Marshall Mathers. Na Bizarreho albu Blue Cheese ‚N‘ Coney Island z roku 2007 se objevilo mnoho skladeb třeba s detroitským rapperem Kingem Gordym.

Rapper má na kontě už velkou spoustu jak sólových alb a singů, tak i kolaborací. V roce 2010 dokonce hostoval na CD české horrorcore skupiny Sodoma Gomora, která se objevila po boku DOPE D.O.D. zrovna nedávno. Sodoma Gomora se taktéž pyšní několika spolupracemi právě s DOPE D.O.D.