12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

PRVNÍ TERMÍN KONCERTU JE JIŽ VYPRODÁN! VSTUPENKY NA PŘIDANÝ KONCERT POŘÍDÍTE NÍŽE:

ED SHEERAN SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY HNED DVAKRÁT! Z DŮVODU OBROVSKÉHO ZÁJMU PŘIDÁVÁME DRUHÝ KONCERT!

Jedna z největších světových hvězd, britský zpěvák Ed Sheeran, se po pěti letech vrací do České republiky. Jeho MATHEMATICS TOUR navazuje na rekordní americké turné, na kterém Ed vytvořil několik rekordů v návštěvnosti, a tuzemská zastávka v podobě dvojice koncertů proběhne v sobotu 27. července a v neděli 28. 7. 2024 v Hradci Králové v multifunkčním Parku 360 v rámci série Rock for People Concerts. “Mám obrovskou radost, že můžeme uspořádat koncert takové osobnosti a jedinečného muzikanta, kterým je Ed Sheeran. To, že si pro svou show v České republice vybral Park 360, kde je domovem i náš festival Rock for People, je pro nás obrovská čest a přelomový milník,” komentuje za spolupořádající agenturu Ameba Production Michal Thomes, a dodává: “Je to pro nás důkaz, že se opravdu každým rokem posouváme a náš areál může konkurovat velkým světovým arénám.” Akce se koná pod záštitou primátorky Hradce Králové Pavlíny Springerové.

VŠECHNY INFORMACE O KONCERTU NALEZNETE NA WEBU www.edsheerankoncert.cz

 

FAQ – Často kladené otázky

Dostáváme spoustu otázek týkajících se koncertu a prodeje vstupenek. Připravili jsme pro vás tohoto praktického průvodce, který vám pomůže zorientovat se v procesu nákupu vstupenek a umožní vám těšit se na koncert. Usilovně se snažíme udělat vše pro to, aby se vstupenky dostaly pouze do rukou skutečných fanoušků. 

Kdy a kde se koncert uskuteční?

Koncert se uskuteční v sobotu 27. 7. 2024 v areálu Parku 360 v Hradci Králové: https://rockforpeople.cz/cs/info/informace/jak-se-k-nam-dostat/

Kdy a kde si budu moci koupit vstupenku?

Pořadatelé koncertu Eda Sheerana se zavázali bojovat proti neetickému sekundárnímu prodeji a přeprodeji vstupenek. Všechny oficiální předprodeje vstupenek jsou uvedeny v reklamě na koncert a na stránkách www.edsheeran.com a www.rockforpeople.cz.

Vstupenky v cenovém rozmezí 1 990 – 2 990 Kč budou v prodeji od čtvrtka 26. 10. 2023, 10:00 POUZE v oficiálních předprodejích na GoOut, Ticketportal a Eventim. Vstupenky zakoupené mimo tyto oficiální předprodeje nemusí být platné a nezaručí vám, že se na koncert dostanete. 

Po uhrazení vstupenky vám na zadaný e-mail přijde potvrzení o platbě, SAMOTNÉ VSTUPENKY VÁM PŘIJDOU NA E-MAIL ZADANÝ PŘI NÁKUPU 14 DNÍ PŘED DATEM KONÁNÍ KONCERTU.

Veškeré vstupenky budou vázané na jméno kupujícího, v případě nákupu více vstupenek bude na všech vstupenkách uvedeno jméno nakupující osoby. Při vstupu na koncert musí být nakupující osoba přítomna pro vstup všech osob se vstupenkami s daným jménem.

Oficiální a bezpečný sekundární prodej/nákup vstupenek bude možný až později pouze u oficiálních prodejců vstupenek a to za původní cenu vaší vstupenky.. 

U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodeje na GoOut, Ticketportal nebo Eventim nezaručujeme jejich originalitu, platnost a ani to, že se s nimi na koncert dostanete.

DŮRAZNĚ VARUJEME PŘED pořizováním vstupenek z PODVODNÝCH SERVERŮ JAKO VIAGOGO, ONLINE TICKETSHOP A DALŠÍ. Současně varujeme před FALEŠNÝMI PROFILY V KOMENTÁŘÍCH NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH.

V případě jakýchkoli potíží se vstupenkami se, prosíme, obraťte přímo na ticketingovou společnost, kde jste vstupenku/y zakoupili:

GoOut: [email protected] 

Ticketportal: [email protected]

PRO KOMPLETNÍ INFORMACE A PODMÍNKY ZAKOUPENÍ VSTUPENEK NA KONCERT ČTĚTE NÍŽE.

Budou k dispozici dětské vstupenky?

Každý návštěvník koncertu potřebuje svoji platnou vstupenku nehledě na jeho věk. Do 15 let musí být dítě na koncert doprovázeno rodičem, od 15 do 18 let musí být doprovázeno dospělou osobou.

Jak to bude s parkováním a ubytováním?

Na místě bude k dispozici dostatečné množství parkovacích i kempovacích (a dalších ubytovacích) míst pro všechny účastníky koncertu. Součástí kempu bude samozřejmě i hygienické zázemí. Parking i kempy budou v prodeji později. 

Jak to bude na místě s občerstvením?

Na místě pro vás bude připravena široká škála občerstvení (jídlo i pití), samozřejmě nezapomínáme ani na vegetariány, vegany, bezlepkovou dietu a další. 

Co to je Fan Zóna?

Připravujeme pro vás nejen samotný koncert Eda Sheerana, ale celodenní program přímo v areálu, kde každoročně pořádáme festival Rock for People. Čekat na vás budou koncerty, doprovodný program a aktivity v areálu Fan Zóny, několik zón občerstvení a nápojů a spoustu dalšího volnočasového vyžití pro strávení toho nejlepšího letního dne. Do Fan Zóny budete moci dorazit v dostatečném časovém předstihu před koncertem, abyste si kromě koncertu užili i veškerý doprovodný program, občerstvení a vše, co pro vás na místě připravíme. Můžete tak dorazit v dostatečném předstihu, v klidu zaparkovat a začít si užívat celodenní program.

Vstup do Fan Zóny je součástí vaší vstupenky. Veškerý časový harmonogram bude brzy upřesněn.

JAK POŘÍDÍM VSTUPENKU? ČTĚTE VŠEOBECNÁ PRAVIDLA NÁKUPU VSTUPENEK NÍŽE:

Jak mohu zařídit nákup vstupenek pro osobu se zdravotním postižením (s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P)?

Speciální vstupenky pro osoby s platným průkazem ZTP nebo ZTP/P budou v prodeji v síti GoOut a TicketPortal. Tato vstupenka je určená výhradně pro ty, kteří potřebují rezervovat vyhrazené místo na vyvýšené platformě. Tzn. pro hendikepované osoby na vozíku nebo hendikepované osoby malého vzrůstu. V obou případech platí nutnost se prokázat průkazem ZTP nebo ZTP/P. Kapacita platformy je omezená! Pro doprovod je potřeba pořídit klasickou vstupenku na Stání. Stání pro doprovod bude umožněno v prostoru u vyvýšené platformy.

Co je neetický sekundární prodej vstupenek a jejich přeprodej?

Neetický sekundární prodej vstupenek je, když lidé kupují vstupenky za nominální cenu a pak je přeprodávají za nadsazené ceny prostřednictvím metod a webových stránek, které nejsou schváleny umělcem ani pořadatelem, čímž skutečným fanouškům upírají možnost nákupu za nominální cenu. 

Překupníci a neautorizovaní prodejci vstupenek používají více platebních karet, falešnou identitu a sofistikované počítačové programy („boty“), aby skoupili velké množství vstupenek, které pak nabízejí k dalšímu prodeji za vysoce nadsazené ceny. 

Kolik vstupenek si mohu koupit?

Na koncert je stanoven přísný limit 6 vstupenek na jednu transakci. Toto omezení je zavedeno proto, aby mělo co nejvíce lidí spravedlivou šanci na nákup vstupenek. Celá skupina musí dorazit ve stejný čas jako osoba, která si vstupenky zakoupila, protože jméno kupujícího je napsáno na každé zakoupené vstupence. 

UPOZORŇUJEME, že všechny transakce, které budou detekovány jako nákupy “botů”, osoby vytvářející duplicitní účty za účelem nákupu více vstupenek, než je limit, nebo jakákoli transakce, která naznačuje podezřelý nákup nad limit vstupenek, BUDOU ZRUŠENY.

A co když chceme jet jako větší skupina/rodina?

Pokud budete chtít na koncert pořídit více než 6 vstupenek, budete muset zadat další objednávku.

Vstupenky jsou vázané na jméno – co to znamená?

Abychom zabránili sekundárnímu trhu se vstupenkami, nesmyslným cenám a okrádání fanoušků, prodáváme vstupenky personalizované, což znamená, že je na nich vytištěno jméno kupujícího. Při vstupu musí příjmení vytištěné na vstupence odpovídat předkládanému dokladu totožnosti, druhá (případně třetí, čtvrtá, pátá nebo šestá) osoba získá vstup pouze současně s osobou, která předkládá občanský průkaz. Na požádání je třeba předložit také doklad o rezervaci vstupenek. 

To znamená, že při nákupu vstupenek bude každá z vašich vstupenek personalizována jménem hlavního kupujícího. Při vstupu na koncert bude vstup doprovodu umožněn pouze s hlavním kupujícím, jehož jméno se nachází na vstupenkách. Pořadatel si vyhrazuje právo kontrolovat průkazy totožnosti pro ověření při vstupu do místa konání koncertu. Vezměte si s sebou platný doklad totožnosti a vstupte na místo konání společně s přáteli a rodinou, pro které jste zakoupili vstupenky.

Mohu koupit vstupenky jako dárek?  

Shodný průkaz totožnosti s příjmením hlavního nakupujícího bude podmínkou vstupu, ostatní vstupenky zakoupené touto osobou mohou být použity pro další osoby, pokud VŠICHNI dorazí s hlavním nakupujícím, jehož jméno je na vstupenkách. Pokud chcete vstupenky zakoupit jako dárek, budete se muset zúčastnit i vy, aby se obdarovaní na koncert dostali.

Jaké jsou požadavky vstupu na koncert?

Pro vstup na koncert je nutné mít s sebou platnou vstupenku (v tištěné nebo elektronické podobě). Můžete být požádáni o předložení potvrzení o rezervace vstupenky e-mailem a platného průkazu totožnosti s fotografií, který odpovídá jménu na daném potvrzení. 

Akceptované formy průkazu totožnosti s fotografií jsou – platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz, platný cestovní pas.

Jaká jsou věková omezení?

Věková omezení na koncert nejsou, každý návštěvník koncertu potřebuje svoji platnou vstupenku nehledě na jeho věk. 

Do 15 let MUSÍ být dítě na koncert doprovázeno rodičem, od 15 do 18 let MUSÍ být doprovázeno dospělou osobou.

Dodání vstupenek

Prodávají se pouze elektronické vstupenky, které budou doručeny na e-mailovou adresu kupujícího se zpožděním, takže je obdržíte až krátce před konáním koncertu.
Po zakoupení vstupenek obdržíte potvrzující e-mail.

Nemohu najít svůj potvrzovací e-mail?

V první řadě, prosíme, zkontrolujte složku nevyžádané pošty nebo spamu. Pokud ani to nepomůže, kontaktujte zákaznický servis prodejce vstupenek, přes kterého jste si vstupenky rezervovali (GoOut nebo Ticketportal). Pokud si nejste jisti, u které společnosti jste vstupenku zakoupili, je tato informace obvykle uvedena na výpisu z vaší kreditní karty nebo na výpisu z účtu.

Už se nemůžu koncertu zúčastnit a musím prodat svou vstupenku. Co mám dělat?

Přeprodej jakékoli vstupenky na koncert Eda Sheerana je přísně zakázán jinak než prostřednictvím oficiálního a bezpečného partnera TicketSwap. Tato možnost bude spuštěna později a budeme o ní včas informovat. Jakákoli vstupenka na koncert Eda Sheerana nabízená k dalšímu prodeji jinde, ať už online nebo offline (včetně Viagogo, Onlineticketshop, v komentářích na sociálních sítích nebo jakéhokoliv jiného neautorizovaného zdroje včetně všech sekundárních webových stránek pro prodej vstupenek), bude mít za následek ZRUŠENÍ CELÉ PŮVODNÍ REZERVACE A VSTUPENKY. Původnímu kupujícímu a jeho doprovodu bude odepřen vstup a veškeré další nákupy, které mají, budou rovněž zrušeny.

Kdy obdržíme vstupenky?

Vstupenky budou odeslány se zpožděním a obdržíte je až těsně před konáním koncertu. 

Jsou povoleny kamery a fotoaparáty?

Profesionální fotoaparáty (za které se považují fotoaparáty s odnímatelnými objektivy), video a záznamová zařízení jsou PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNY. Fotoaparáty pro osobní použití a kamery chytrých telefonů jsou v pořádku. 

Jak brzy bychom se měli dostavit?

Připravujeme pro vás nejen samotný koncert Eda Sheerana, ale celodenní program přímo v areálu, kde každoročně pořádáme festival Rock for People. Čekat na vás budou koncerty, doprovodný program a aktivity v areálu Fan Zóny, několik zón občerstvení a nápojů a spoustu dalšího volnočasového vyžití pro strávení toho nejlepšího letního dne. 

Do Fan Zóny budete moci dorazit v dostatečném časovém předstihu před koncertem, abyste si kromě koncertu užili i veškerý doprovodný program, občerstvení a vše, co pro vás na místě připravíme. Můžete tak dorazit v dostatečném předstihu, v klidu zaparkovat a začít si užívat celodenní program.

Vstup do Fan Zóny je součástí vaší vstupenky. Veškerý časový harmonogram bude brzy upřesněn.

Nemohu se dostat dovnitř se svými vstupenkami, nepodařilo se mi je naskenovat a u turniketu mě odmítli?

Nebojte se, pokusíme se vám pomoci. V první řadě se obraťte na pokladnu, kde vám kolegové pomohou zjistit, co se pokazilo. NEZAPOMEŇTE, ŽE NIKDY NESMÍTE KUPOVAT VSTUPENKU od někoho, koho neznáte, a to ani osobně na ulici, ani na neautorizovaných webových stránkách s druhotnými vstupenkami jako Viagogo, Onlineticketshop a dalších, ani v komentářích na sociálních sítích jako Facebook, Instagram a dalších.

VŠEOBECNÁ PRAVIDLA NÁKUPU VSTUPENEK_GENERAL TERMS OF CONDITIONS