12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Švýcarské duo IKAN HYU ohromuje festivalová publika svým energickým vystoupením. Umělkyně objíždí headline koncerty od Německa až po Indonésii, předskakují kapelám jako Royal Blood a SOFI TUKKER a objevily se kromě Rock for People 2022 i na festivalech Fusion, The Great Escape, Eurosonic, Reeperbahn a c/o Pop. Tuzemští rockoví fanoušci si můžou pamatovat energické vystoupení kapely na Rock for People Hope v roce 2021. Dvojice vystoupí 11. listopadu v Café V lese.

Vstupenky jsou právě v prodeji přes GoOut: https://goout.net/cs/ikan-hyu/szxvsex/

Tvorba IKAN HYU překypuje energií a vyzývavým poselstvím. Tyhle holky jsou nekompromisní a jejich hlasité texty zaručeně upoutají pozornost. S Anisiným songem “flying V” na straně jedné, Haniným hybridem elektronických a akustických bicích či synťákovou basou na straně druhé, vytvářejí zvuk rockového dua až z 22. století a zároveň dělají pořádný rámus!

Se svým debutovým albem ❁ OASIS ❁, které vyšlo v listopadu 2023, IKAN HYU vystoupily na koncertech v Německu, Lucembursku, Itálii, Slovinsku a Švýcarsku. × POW ! × – první singl z alba, získal ocenění IndieSuisse Award ‚Song of the Year‘ a o týden později bylo duo zařazeno na seznam ‚100 Artists to Watch 2024‘, který sestavila IMPALA ve spolupráci s Youtube. Letos v listopadu vyrazí IKAN HYU na své druhé evropské headline turné s novým pětipísňovým EP ‚CATCH ME IF YOU CAN‘, které vyjde v říjnu.