12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

IST IST vznikli koncem roku 2014 a vydobyli si impozantní pověst díky nekompromisním a intenzivním živým vystoupení, tvrdé manchesterské pracovní morálce a stále se rozrůstajícímu portfoliu úspěšných studiových a koncertních nahrávek, které si vydávají sami na vlastním labelu Kind Violence Records. IST IST vystoupí 13. listopadu v Klubu Varšava.

Vstupenky v prodeji od 24. května, 10:00, přes GoOut: https://goout.net/cs/listky/ist-ist/wthy/.

Na nedávném jarním turné po Evropě a Velké Británii představili skladby jak z připravovaného nového alba „Light A Bigger Fire“, tak ze zbytku rozsáhlé diskografie a v devíti zemích koncertovai před více než 8 000 lidmi. IST IST se s velkou jistotou rozšířili za hranice Spojeného království a vyprodávají prestižní sály v Nizozemsku a Německu, čímž se vymykají trendu britských kapel, které se po brexitu potýkají v Evropě s problémy.

S předchozí podporou BBC 6Music, Radia X, XS Manchester, KINK, The Times a dalších, překypující sebevědomím, s dosud nejsilnější tvorbou v kapse a novou deskou, která vyjde 20. září, se IST IST chystají v roce 2024 zažehnout bezesporu ještě větší požáry všude, kam přijedou. To předesílá i fakt, že sdílejí stejnou část managementu jako neřízené rockové střely a miláčci publika Biffy Clyro.