12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Vstupenky v prodeji od 5. července, 11:00, přes odkazy níže:

Nesmrtelní Papa Roach se po obrovském úspěchu na Rock for People 2023 vrací do Česka! Kapela vystoupí 30. ledna 2025 ve Sportovní hale Fortuna.

Ať už je to rap-rock, nu-metal, elektronický rock, rock’n’roll nebo cokoli mezi tím, kvarteto – zpěvák Jacoby Shaddix, kytarista Jerry Horton, baskytarista Tobin Esperance a bubeník Tony Palermo – strávilo více než 30 let kličkováním po dálnicích, na které si většina kapel sotva troufne, a vytvořilo jednu z nejrozmanitějších a nejneohroženějších hudebních diskografií.

Papa Roach jsou dvojnásobní nominanti na cenu GRAMMY a platinoví lídři žebříčků alternativní hardrockové hudby, kteří v roce 2020 oslavili 20. výročí svého kultovního alba INFEST. Kapela už léta veřejně upozorňuje na problematiku duševního zdraví a činí tak od prvního dne vydání kultovního alba „Last Resort“. Na přelomu tisíciletí vyrazili na turné s hvězdami jako jsou Linkin Park, Eminem, Limp Bizkit, Guns N’ Roses, Nickelback nebo Breaking Benjamin. Jejich song Blood Brothers se dokonce objevil v populární hře Tony Hawk’s Pro Skater 2.

Od té doby kapela vydala 10 studiových alb, spolu s nejnovějším Ego Trip, které vyšlo na jejich vlastním labelu New Noize Records prostřednictvím ADA/Warner Music. Ego Trip do dnešního dne nasbíralo více než 360 milionů globálních streamů a přineslo čtyři #1 singly včetně aktuálního singlu „Leave A Light On (Talk Away the Dark), který je největším hitem kapely za posledních deset let. Papa Roach už od svého vzniku v roce 1993 boří hranice a i nadále získávají přívržence po celém světě.

Jinak tomu není ani v České republice, kde se kapela těší zástupům tisíců fanoušků. To dokazuje i fakt, že se k nám vrací odehrát už v pořadí desátý koncert!