12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Nepokořitelná francouzská čtveřice Resolve vyráží na Evropské turné “HUMAN” s hvězdnou doprovodnou sestavou Cane Hill, Acres a Half Me po boku. Jejich pražská zastávka proběhne 17. 5. 2024 v Rock Café.

Resolve, jak už název napovídá, jsou nezastavitelná entita. V čele se zpěvákem a skladatelem Anthonym Dilibertou, kterého doplňují kytarista Antonin Carré a bratři Nathan a Robin Mariatovi, jakožto bubeník a baskytarista, se kvarteto od svého vzniku v roce 2017 ani na chvíli nezastavilo. Tahle pracovní morálka pomohla kapele k tomu, že se stala jedním z nejpopulárnějších francouzských hudebních počinů tohoto desetiletí.

Prodej vstupenek pro veřejnost bude zahájen 19. 1. v 11:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/resolve%2Bhoste-cane-hill%2Bacres/szwjaww/.

“Jsme nesmírně nadšení, že se na jaře vrátíme do Evropy a Velké Británie v rámci našeho prvního turné. Pracovali jsme na tom už dlouho, v posledních třech letech jsme absolvovali mnoho turné jako supportující kapela. Nyní nastal náš čas, abychom do těchto prostor přivezli plný zážitek z Resolve a oslavili ho s naší komunitou. Je nám ctí, že máme také tak silnou doprovodnou sestavu, kterou tvoří Cane Hill, Acres a Half Me,” říká Robin Mariat.

GUESTS: Cane Hill, Acres, Half Me

Drsná metalcorová formace Cane Hill z New Orleans je údernou směsí post-hardcoru a nu-metalu a čerpá z hluboké studnice různých vlivů, od Pantery a Slipknot až po hip-hop a indie rock. Spisovatelé, malíři, básníci a filmaři po staletí hledali okraje vědomí. Vnější hranice psychiky, často stejně euforické jako noční můry, se mění v mocnou, i když vrtkavou múzu. Při psaní svého druhého dlouhohrajícího alba “Too Far Gone” posunuli Cane Hill tyto hranice psychologicky, fyzicky, emocionálně i duchovně a vrátili se z propasti s deseti nezapomenutelnými příběhy přetavenými do mistrovských skladeb.

Acres mají za sebou debut “Lonely World”, který jim v roce 2019 přinesl ohromný úspěch a obdiv. Nahrávka dokazuje, že lze využít melodii a melancholii k ničivě nádhernému efektu. Netrvalo dlouho a Acres odehráli největší koncerty své dosavadní kariéry a dosáhli toho, o čem dříve jen snili. Úspěch kapelu dovedl k ještě pilnější práci na budoucí hudbě a výsledkem je deska „Burning Throne“, zdrcující, katarzní a dokonale propracovaná výpověď o tom, co to znamená zírat do vlastního zapomnění a dozvědět se z něj, kdo vlastně jste. Nejenže představuje jeden z nejtěžších materiálů kapely, ale je také nejdojemnější a nejupřímnější dílo, do kterého kapela vložila každý kousek své duše, a zároveň něco, na co je nesmírně hrdá, že je důležitou součástí jejího příběhu.