12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Vstupenky v prodeji od 5. dubna 10:00 přes loga níže:

Vycházející hvězda ThxSoMch je zpět s novou skladbou „that b*tch don’t even kno my name…“, která pokračuje v dynamice jeho nedávných singlů. ThxSoMch zároveň představil oficiální videoklip, který režíroval jeho častý spolupracovník Tommy Kiljoy.

ThxSoMch pochází z kanadského Toronta. Jeho charakteristický sound vznikl spojením prvků rapu a R&B a jeho jedinečný styl mu vynesl uznání v hudebním průmyslu a články ve významných publikacích, jako jsou XXL nebo HotNewHipHop.

V září 2022 vydal ThxSoMch svůj první singl „Runaway (Move Quick)“, po němž následovaly další singly „Only Need My Baby! (SMOAGT)“, „Like I’m British“, „How You Always Look So Good?“. Byl to ale prosincový hit „Spit in My Face!“, který sklidil ten největší úspěch a vynesl ThxSoMch mezi renomované umělce. Časopis Ones to Watch označil song za „temnou indie rockovou hymnu“. V americkém žebříčku Billboard Hot Rock Songs se píseň umístila na devátém místě a debutovala také v žebříčku Billboard Hot 100. V žebříčku UK Singles Chart se píseň dostala na 56. místo. V žebříčku UK Independent Singles Breakers Chart dosáhla píseň vrcholu na prvním místě.