12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

NA FESTIVALU

Můžu mít stan vedle auta?
Jelikož nechceme, aby došlo k úrazu nebo k jinému neštěstí, není stanování vedle auta obecně povoleno. Ke stanování je vyhrazen prostor v kempu. Výjimkou je Caravan/Park Camp, kde bude stanování vedle auta povoleno.

Můžu spát na festivalu v autě?
Spaní v autě na parkovišti je s ohledem na bezpečnost návštěvníků zakázáno. Jedinou výjimkou je Caravan/Park Camp, který je pro spaní v autě nebo vedle něj uzpůsoben.

Co si mám s sebou na Rock for People vzít?
Na festivalu strávíte 4 dny, proto se vyplatí věnovat balení zvýšenou pozornost. Rozhodně byste neměli zapomenout na průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze, hygienické potřeby, užívané léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku, toaletní papír, stan a spacák. Cenné věci jako například fotoaparáty, kamery a šperky doporučujeme nechat doma.

Kdy bude vystupovat interpret XY?
Seznam oznámených interpretů naleznete na našich stránkách v sekci Lineup. Přesné časy vystoupení se včas před festivalem dozvíte, je však potřeba doladit všechny detaily.

Kde budu spát?
Nejvyužívanější formou ubytování je nocování ve stanovém městečku Rock for People.

Veškeré možnosti ubytování na festivalu jsou již v předprodeji včetně glampingových možností. Všechny varianty ubytování najdete v sekci Zážitky.

Co tam budu jíst a pít?
Nabídka občerstvení je různorodá. Chystáme rozšíření food courtu a zkvalitnění služeb. Detaily si ještě necháme pro sebe, ale nebojte, o konkrétních stáncích a nabídce vás budeme před festivalem informovat.

Vlastní jídlo a pití není dovoleno přinášet do areálu. Ve stanovém městečku si však můžete v klidu hodovat.

Stejně rozmanitá jako nabídka jídel bude i nabídka nápojů, která bude zahrnovat jak alkoholické, tak nealkoholické nápoje. Milovníky zlatavého moku potěší nabídka širokého portfolia piv. Dostatek bude i pitné vody. Pitná voda bude dostupné na barech a na pointu Festivalová voda.

Jak to bude s hygienou?
Stanové městečko disponuje velkokapacitními sprchami. Tekoucí voda bude samozřejmě k dispozici v městečku i festivalovém areálu. V rámci festivalu bude k dispozici dostatečné množství mobilních záchodů doplněných o pisoáry, navíc ve festivalovém areálu budou tradiční placené záchody nabízející nadstandardní komfort. Pro případ tropického počasí budou připraveny kropicí vozy.

Dá se na festivalu dobít telefon?
Energy pointy budou, jak ve stanovém městečku, tak v areálu. K dispozici budou kromě klasických i různé druhy ekologických nabíječek.

Kde můžu odložit cennosti?
K uschování cenností budou k dispozici zamykací skříňky. Ty naleznete v úschovně v kempu. Další úschovna, která je větší se nachází před vstupem do festivalového areálu. Doporučujeme, abyste si nenechávali žádné cennosti ve stanu bez dohledu.

Můžu do areálu se psem, kočkou či dalším zvířectvem?
Pro psy a další domácí zvířata je hlučné festivalové prostředí stresující. S ohledem na jejich zdraví i na bezpečnost návštěvníků nebudou zvířata do areálu i kempu vpuštěna. Raději je nechte v pohodlí domova.

Budou na místě zdravotníci v případě úrazu nebo jiného zdravotního problému?
Pokud budete mít vy nebo někdo z návštěvníků zdravotní problémy, neváhejte se okamžitě obrátit na zaměstnance ochranky, informace nebo na festivalovou linku (+420 602 782 587).

Chceme, abychom si všichni festival ve zdraví užili, proto na sebe buďte opatrní – dostatečně pijte, chraňte se před sluncem a také alkohol konzumujte s mírou. Pokud byste se však přece jen nešťastnou náhodou dostali do zdravotních potíží, na festivalu bude k dispozici 24 h zdravotnická služba, kterou můžete kdykoliv kontaktovat. U zdravotníků bude možné uschovat léky, které máte na předpis, např. inzulin.

VEŠKERÉ INFORMACE OHLEDNĚ CAMPU U VODY NA SPRÁVČÁKU: https://www.spravcak.cz/rock-for-people-2023-detail 

Telefonní čísla pro tísňová volání:

112 – Jednotné evropské číslo tísňového volání

158 – Policie

156 – Městská policie

150 – Hasiči

155 – Záchranná služba

BRIGÁDY

Chci pracovat na Rock for People. Co mám dělat?
Pokud chcete pracovat na RFP, zkuste napsat na [email protected], třeba zrovna vás budeme potřebovat!

VSTUPENKY

CELOFESTIVALOVÁ ČTYŘDENNÍ VSTUPENKA – cenu aktuální edice najdete v sekci VSTUPENKY.

JEDNODENNÍ VSTUPENKY budou v prodeji až po oznámení všech čtyř headlinerů.

4 DNY RfP COMFY+ – 5 990 Kč
Obsahuje:
– Celofestivalová vstupenka
– Vstup do RfP Friend/Comfort zóny: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03 – 04:00
– Fast track vstup do areálu
– 24hodinový přístup do areálu

4 DNY VIP – 13 990 Kč
Obsahuje:
– Celofestivalová vstupenka
– Vstup do VIP zone: VIP zóna s tribunou (nejlepší výhled na hlavní stage), luxusní keramické WC, hostess servis – drobné občerstvení zdarma (kanapky, nealko, víno, pivo), bar s prémiovým alkoholem (není součástí konzumace zdarma)
– Vstup do RfP Friend baru: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03 – 04:00
– Fast track vstup do areálu
– 24hodinový přístup do areálu
– VIP parking
– Možnost nákupu VIP Glamp

Veškeré možnosti ubytování včetně glampingu naleznete ZDE.

INFO A FOTOGRAFIE ZDE.

Všechny informace