15-18/6/22 Hradec Králové

VSTUPENKY

KDY ZAČNE OFICIÁLNÍ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK VČ. UBYTOVÁNÍ?

Předprodej spouštíme 23. 6. 2021 v 10:00 hodin. Pokud jste držitelem platné vstupenky na RfP 2022, obdrželi jste od společnosti GoOut e-mail s možností zakoupit vstupenku již dne 21.6.2021.

NEDOSTAL JSEM HESLO K PŘEDNOSTNÍMU PŘEDPRODEJI, AČKOLIV SPLŇUJI PODMÍNKY UVEDENÉ V POSTU.

V takovém případě nás neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected]

BUDE MOŽNÁ FINANČNÍ REFUNDACE VSTUPENKY, POKUD SE AKCE NEBUDE MOCI KONAT?

V případě zrušení akce garantujeme 100% vrácení peněz za vstupenku vč. ubytování a dalších kategorií vstupenek RfP Hope.

JSOU VSTUPENKY ZAKOUPENÉ NA ROCK FOR PEOPLE PLATNÉ I NA ROCK FOR PEOLE HOPE?

Rock for People Hope je separátní akcí, návštěvník si tak musí koupit novou 2-denní vstupenku v oficiálním předprodeji. Vstupenky zakoupené na Rock for People zůstávají v platnosti na RfP 2022.

BUDOU V PRODEJI I 1-DENNÍ VSTUPENKY

Nebudou. Každá vstupenka je platná na 2 dny a je nepřenosná, tzn. že na ní další den nemůže přijít jiný návštěvník. Při vstupu do areálu bude návtěvník opatřen páskou, kterou se prokáže vždy při vstupu do areálu.

MOHU SI UPRGRADOVAT BĚŽNOU VSTUPENKU NA VIP?
Ano, je to možné, pište na [email protected]

CESTA NA FESTIVAL

JAK SE DOSTANU NA FESTIVAL

Mapu areálu zveřejníme na našem webu co nejdříve. Cestu jak se k nám dostat na kole/autem/vlakem/mezi městským autobusem naleznete zde nebo veřejnou hromadnou dopravou z Hradce Králové naleznete zde.

LINE UP A DOPROVODNÝ PROGRAM

KDE NALEZNU LINE UP RFP HOPE 2021

Aktuálně potvrzený line-up naleznete na tomto odkazu.

KDY SE DOZVÍM PŘESNÝ HARMONGRAM AKCE?

Přesný harmonogram akce vč. doprovodného najdete zde.

KDY BUDE VYSTUPOVAT INTERPRET XY?

Seznam oznámených interpretů rozdělený do dnů naleznete na našich stránkách v sekci RfP Hope Line Up. Přesné časy vystoupení se včas před festivalem dozvíte, je však potřeba doladit všechny detaily.

FESTIVAL A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

JAKÉ PODMÍNKY MUSÍM JAKO NÁVŠTĚVNÍK SPLNIT PŘI VSTUPU DO AREÁLU FESTIVALU?
Při vstupu do areálu musíte splnit jednu ze tří podmínek (Covid pass, popř. písemné potvrzení):

Zde uvádíme detailnější znění k opatřením platícím v areálu festivalu:

Každý návštěvník je povinen prokázat se pořadateli na místě k tomu určeném potvrzením o negativním testu na SARS-CoV-2 a/nebo potvrzením o ukončeném očkování proti SARS-CoV-2 a/nebo bude schopen prokázat imunitu po prodělaném onemocnění SARS-CoV-2 v souladu s platnou a účinnou legislativou týkající se ochrany obyvatelstva před dalším šířením onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 (dále jen „legislativa související s pandemií koronaviru“).

Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníka, který by se mu odmítl prokázat shora uvedenými způsoby, do areálu festivalu či do jiných míst s areálem souvisejících, tj. např. do stanového městečka, parkoviště atp. (dále vše jen jako „festivalové prostory“).
Návštěvníci jsou povinni ve festivalových prostorech používat ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), bude-li to vyžadovat platná a účinná legislativa související s pandemií koronaviru.

Návštěvník bere na vědomí, že pořadatel je oprávněn požádat ho, i prostřednictvím třetí osoby, k nasazení tohoto ochranného prostředku, v případě jeho neužívání. Jestliže návštěvník použití shora popsaného ochranného prostředku odmítne, vyhrazuje si pořadatel právo nevpustit takového návštěvníka do festivalových prostor nebo ho požádat, aby festivalové prostory opustil a to bez jakékoliv náhrady ze strany pořadatele.

Návštěvník je rovněž povinen dodržovat i další případné povinnosti a omezení související s platnou a účinnou legislativou související pandemií koronaviru.
V případě, že by byl pořadatel z důvodu nedodržení platné a účinné legislativy související pandemií koronaviru ze strany návštěvníka sankcionován příslušnými správními orgány, má právo požadovat po tomto návštěvníkovi vzniklou újmu.

BUDE NA MÍSTĚ KONÁNI FESTIVALU HOPE MOŽNOST PROVEDENÍ ANTIGENNÍCH TESTŮ?
Testování na místě bude možné za poplatek 150 Kč, pro co nejvyšší plynulost odbavení vysokého počtu návštěvníků prosíme a preferujeme, abys si návštěvníci test provedli v předstihu a měli negativní výsledek připravený.

Všechny osoby se zdravotním pojištěním v ČR mají na odběrných místech níže zdarma 2x PCR test měsíčně a antigenní test zdarma 1x za sedm dní.
V Hradci Králové např. na těchto místech: https://www.hradeckralove.org/testovani/ms-29130/p1=29130
Testovací místa po ČR: https://testovani.uzis.cz/Antigen (stačí vybrat požadovaný kraj)

UBYTOVÁNÍ

MŮŽU MÍT STAN VEDLE AUTA?

Jelikož nechceme, aby došlo k úrazu nebo k jinému neštěstí, není stanování vedle auta obecně povoleno. Ke stanování je vyhrazen prostor v kempu. Výjimkou bude Park camp, kde bude stanování vedle auta povoleno.

MŮŽU SPÁT NA FESTIVALU V AUTĚ?

Spaní v autě na parkovišti je s ohledem na bezpečnost návštěvníků zakázáno. Další nařízení, která se týkají provozu kempů naleznete zde. Doporučujeme se s těmito nařízeními seznámit ještě před příjezdem na festival. Jedinou výjimkou je Park Camp, který je pro spaní v autě nebo vedle něj uzpůsoben.

CO SI MÁM S SEBOU NA ROCK FOR PEOPLE HOPE VZÍT?

Na festivalu strávíte 2 dny, proto se vyplatí věnovat balení zvýšenou pozornost. Rozhodně byste neměli zapomenout na průkaz pojištěnce, občanský průkaz, platnou vstupenku, peníze, hygienické potřeby, užívané léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, plavky, pláštěnku, toaletní papír, stan a spacák. Cenné věci jako například fotoaparáty, kamery a šperky doporučujeme nechat doma.

KDE BUDU SPÁT?

Nejvyužívanější formou ubytování je nocování ve stanovém městečku Rock for People Hope.
Je možné koupit si místo na stan ve stanovém městečku v předprodeji. Cena základního kempu je 400 Kč na osobu na 2 dny vč. 50 Kč záloha na pytel na odpadky. Můžete si také koupit místo na auto, karavan, nebo dodávku v takzvaném Park kempu. Dále nabízíme ubytování v tzv. Chill Village.

Strukturovaný přehled kempů a parkování, včetně cen najdete zde.

V KOLIK HODIN BUDE OTEVŘEN KEMP A PARKING VEŘEJNOSTI A V KOLIK HODIN BUDE NUTNÉ OPUSTIT AREÁL?

Otevírací dobu kempů, areálu a parkingu najdete zde. 

JINÉ

CO TAM BUDU JÍST A PÍT?

Nabídka občerstvení je různorodá. Detaily si ještě necháme pro sebe, ale nebojte, o konkrétních stáncích a nabídce vás budeme před festivalem informovat.
Vlastní jídlo a pití není dovoleno přinášet do areálu. Ve stanovém městečku si však můžete v klidu hodovat 😊.

Stejně rozmanitá jako nabídka jídel bude i nabídka nápojů, která bude zahrnovat jak alkoholické, tak nealkoholické nápoje. Milovníky zlatavého moku potěší nabídka širokého portfolia piv. Dostatek bude i pitné vody. Pitná voda bude dostupné na barech a na pointu Voda za hubičku.

JAK TO BUDE S HYGIENOU?

V kempu budou k dispozici sprchy. Žeton na sprchování zakoupíte na recepci kempu.

DÁ SE NA FESTIVALU DOBÍT TELEFON?

Ano, dobíjecí místa najdete rozmístěné po festivalovém areálu i kempu.

KDE MŮŽU ODLOŽIT CENNOSTI?

K dispozici bude úschovna, její otevírací dobu najdete zde. 

BUDOU NA MÍSTĚ ZDRAVOTNÍCI V PŘÍPADĚ ÚRAZU NEBO JINÉHO ZDRAVOTNÍHO PROBLÉMU?

Pokud budete mít vy nebo někdo z návštěvníků zdravotní problémy, neváhejte se okamžitě obrátit na zaměstnance ochranky, informace nebo na festivalovou linku (+420 602 782 587).

Chceme, abychom si všichni festival ve zdraví užili, proto na sebe buďte opatrní – dostatečně pijte, chraňte se před sluncem a také alkohol konzumujte s mírou. Pokud byste se však přece jen nešťastnou náhodou dostali do zdravotních potíží, na festivalu bude k dispozici 24 h zdravotnická služba, kterou můžete kdykoliv kontaktovat. U zdravotníků bude možné uschovat léky, které máte na předpis, např. inzulin.

Telefonní čísla pro tísňová volání:
112 – Jednotné evropské číslo tísňového volání
158 – Policie
156 – Městská policie
150 – Hasiči
155 – Záchranná služba
MŮŽU DO AREÁLU SE PSEM, KOČKOU, MORČETEM, PAPOUŠKEM?
Pro psy a další domácí zvířata je hlučné festivalové prostředí stresující. S ohledem na jejich zdraví i na bezpečnost návštěvníků nebudou zvířata do areálu i kempu vpuštěna. Raději je nechte v pohodlí domova.

PLATBY

Všechny informace ohledně placení na festivalu v sekci Cashless.

Zpět na všechny informace