18–20/6/2020 Hradec Králové

Co si s sebou přibalit do festivalového batohu? Na co určitě nezapomenout a co naopak nechat doma? V této sekci naleznete vše, co potřebujete o festivalovém areálu vědět.

CO SI VZÍT S SEBOU

 

Na festivalu strávíte zhruba 3-4 dny, proto byste měli balení věnovat zvýšenou pozornost. Doporučujeme přibalit si do batohu následující věci:

 

Cenné věci jako šperky, drahé mobilní telefony, fotoaparáty, kamery a počítače doporučujeme nechat doma.

 

BEZPEČNOST

 

Každý rok je pro náš prioritou zajistit bezpečný průběh festivalu. Abychom toho mohli docílit, je důležité, aby každý dodržoval bezpečností pravidla, a to jak ve svém zájmu, tak v zájmu ostatních návštěvníků.

 

Do areálu je ZAKÁZÁNO vnášet tyto předměty:

 

V areálu je ZAKÁZÁNO vylepovat nebo rozdávat jakékoliv propagační materiály, které nebyly předem povoleny organizátorem a nejsou oficiálními partnery akce. Kromě toho není dovoleno vylepovat materiály s vulgárními a dalšími nápisy, které odporují dobrým mravům.

Do areálu NENÍ povolen vstup se zavazadly. Ty, prosím, zanechte v úschovně, kde na ně dohlédneme po celou dobu festivalu.

Do areálu NENÍ dovoleno vnášet ani deštníky, pouze pláštěnky.

Do areálu si NELZE přinést svoje vlastní jídlo ani pití. Pitná voda zdarma je dostupná v celém areálu festivalu. Toto nařízení neplatí pro kempy.

V areálu NENÍ dovoleno rozdělávat oheň.

 

FOTOGRAFIE A VIDEOZÁZNAM

FOTO

Na festivalu je povoleno fotografování pouze profesionálním fotografům zastupujícím média. Tito fotografové se musí předem akreditovat. Návštěvníkům je dovoleno fotografovat pouze neprofesionálními přístroji, za které jsou pokládány tzv. kompaktní fotoaparáty. Tyto fotoaparáty se vyznačují neodnímatelným objektivem a celkovou velikostí přístroje. Fotoaparáty se nesmí používat s externím bleskem.

VIDEO

Natáčení video záznamů je zakázáno. Zároveň není dovoleno vnášet do festivalového areálu kamery ani jiná nahrávací zařízení.

Tato pravidla jsou ustanovena kvůli požadavkům některých interpretů. U vchodu do areálu budou návštěvníci podrobeni bezpečnostní kontrole. Zaměstnanci bezpečnostní služby budou mít právo vyhodnotit, zda se jedná o profesionální či amatérské zařízení. Amatérská zařízení jako mobilní telefony nebo kompaktní fotoaparáty mohou být do areálu vnášena.

 

INTERNET

Internetové připojení bude dostupné v zónách partnerů festivalu.

Zpět na všechny informace