12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

PRO VEŠKERÉ INFO OHLEDNĚ VSTUPENEK, PŘEPISU JMÉNA NEBO JEJICH UPGRADE NA VYŠŠÍ KATEGORII KONTAKTUJTE, PROSÍM, GOOUT PODPORU: [email protected]

Jedinou bezpečnou, ověřenou a oficiální cestou k sekundárnímu prodeji/nákupu vstupenek je náš oficiální partner – služba TicketSwap.

KOMPLETNÍ VŠEOBECNÉ PODMÍNKY

Možnosti vstupenek:

CELOFESTIVALOVÁ ČTYŘDENNÍ VSTUPENKA – cenu aktuální edice najdete v sekci VSTUPENKY.

4 DNY RfP COMFY+ – 5 990 Kč

Obsahuje:
– Celofestivalová vstupenka
– Vstup do Comfy+ zóny: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03:00
– Fast track vstup do areálu
– 24hodinový přístup do areálu

4 DNY VIP – 13 990 Kč
Obsahuje:
– Celofestivalová vstupenka
– Vstup do VIP zone: VIP zóna s tribunou (nejlepší výhled na hlavní stage), luxusní keramické WC, hostess servis – drobné občerstvení zdarma (kanapky, nealko, víno, pivo), bar s prémiovým alkoholem (není součástí konzumace zdarma)
– Vstup do Comfy+ zóny: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03:00
– Fast track vstup do areálu
– 24hodinový přístup do areálu
– VIP parking
– Možnost nákupu VIP Glamp

4 DNY – ISIC Junior (15 – 17 let včetně) – 2 490 Kč

– Získej slevový kód od ISIC a zadej ho při nákupu vstupenky. Cena po zadání kódu je 2 490 Kč.

Původně třídenní vstupenky na Rock for People 2024 zakoupené v prvních edicích jsou platné na všechny čtyři dny, tedy celý letošní ročník Rock for People 2024.

VEŠKERÉ INFORMACE OHLEDNĚ CAMPU U VODY NA SPRÁVČÁKU: https://www.spravcak.cz/rock-for-people-2023-detail 

MOŽNOSTI NÁKUPU VSTUPENKY:

Twisto Nákup na Třetiny 

Chceš na Rock for People nebo námi pořádaný koncert, ale třeba čekáš na výplatu? Nevadí. Twisto Nákup na Třetiny to vyřeší za tebe! Pořiď vstupenku a zaplať 1/3 hned, zbylé dvě třetiny později. Služba Twisto  Nákup na Třetiny je BEZ JAKÉHOKOLI NAVÝŠENÍ ČI ÚROKU

Jak na to? V nákupním formuláři vyber způsob platby Twisto.

 

TicketSwap

Od této chvíle vám společně s partnerem TicketSwap můžeme garantovat bezpečný nákup/prodej vstupenek na této platformě. A to jak na festival, tak na jakýkoli námi pořádaný koncert.

TicketSwap je bezpečné, příjemné a férové místo, kde se dají koupit a prodat vstupenky na koncerty, festivaly, do divadla či na jiné akce. Podvod je omezen striktními kontrolami všech vstupenek a prodejců. TicketSwap spolupracuje s organizátory akcí, venues a oficiálními prodejci vstupenek.

Nákup vstupenek

  1. Vyhledej akci, na kterou chceš koupit vstupenku
  2. Zaplať vstupenku a užij si akci
  3. Vstupenka je dostupná hned po nákupu (na profilu můžeme vidět jméno a fotografii prodejce vstupenky a jeho případné předchozí prodeje.)

Prodej vstupenek

  1. Nahraj vstupenku, kterou chceš prodat (pokud máš více vstupenek, ale chceš prodat jen některé, nahraj celý původní soubor, zadej jaké vstupenky chceš prodat a náš systém vše zařídí
  2. Urči cenu vstupenky a nahraj číslo svého bankovního účtu (platí pravidlo, že prodejci mohou navýšit cenu vstupenky maximálně o 20 % původní ceny)
  3. Sdílej svoji nabídku na Facebooku a Twitteru a urychli tak prodej vstupenky
  4. Až se vstupenka prodá, přijde ti upozornění a peníze pak dorazí do třech pracovních dnů

Žádný jiný sekundární nákup/prodej není oficiální, zaručený a důrazně před ním varujeme (Viagogo, Onlineticketshop, jakýkoli překupník). Pouze oficiální předprodej na našem webu/GoOut nebo TicketSwap vám zaručí platnou vstupenku.

 

Benefity

Veškeré možnosti benefitů najdete přímo u platby na našem webu i na GoOut, mezi nimi jsou EBenefity, Edenred, Benefity, Benefit Plus.

Faktura/FKSP

Vstupenku je možné pořídit z příspěvku fondu FKSP. Pro tuto možnost při platbě vyber „Faktura“ a postupuj dále podle instrukcí. Stejná možnost platí i pro firmy.

 

Dále připravujeme možnost nákupu tištěných vstupenek ve spřátelených klubech po celé ČR.

Všechny informace