18–20/6/2020 Hradec Králové

„Mám malý stan, mně na nohy táááhne.“ Ať už máte stan malý, velký nebo třeba žádný, čtěte, jaké máte na RfP možnosti ubytování. Všechny níže popsané možnosti ubytování si můžete zakoupit od přímo tady na webu v sekci VSTUPENKY.

KEMPOVÁNÍ NA RFP

Camp na 3 dny (700 Kč + 50Kč vratná záloha na odpadkový pytel, cena za osobu) řešení pro návštěvníky s vlastním stanem. Vybavení: toalety Toi Toi, keramické toalety, velkokapacitní sprchy, kabinkové sprchy na žetony, non-stop recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

Speciální  druhy kempů:

Tento druh ubytování bude v prodeji od 9. března 2020 v 10:00.

Chill Village:

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pro 4-5 osob pro každého matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení a stolek. Nezahrnuje přikrývku. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel na osobu se odbavuje na místě dle počtu osob.

Tent Hotel:

RfP Tent hotel pro dvě osoby je umístěn v speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Nemusíte si brát vlastní stan, ten už tu na vás bude čekat. Obsahuje 2x spacák (z recyklovaných PETek s gramáží 400g) a 1x nafukovací dvoulůžko. Polštář v tomto případě přibalte sebou.

Park/Caravan Camp:

Park Kemp využívá zázemí klasického kempu, ale navíc zde můžete parkovat své auto a budete mít k dispozici vlastní prostor o rozměrech 4×10 m. Maximální počet osob je stanoven na 5. Vratná kauce 50 Kč za pytel na odpadky se odbavuje až na místě dle počtu osob.

El. přípojka k Park Campu:

Elektrická přípojka pro váš karavan nebo jiné vozidlo v rámci Park Campu. Potřebujete vlastní napájecí kabel.

Táborový stan:

Táborový stan pro dvě osoby je umístěn ve speciální glamping sekci v rámci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Jedná se o klasický táborový stan s dřevěnou podsadou a dvěma matracemi. Polštář a vlastní spacák v tomto případě přibalte sebou.

Ve všech kempech bude probíhat pravidelný úklid a budou hlídané security.

V případě jakýchkoli dotazů pište na [email protected]

Často kladené dotazy:

Vstup
Do areálu tě čeká z nejvzdálenějšího místa campu cca 500 metrů. Energie na tanec i přecházení mezi jednotlivými stagemi tak zbyde dost.

Parking
I ten brzy odtajníme, vše finišujeme, sledujeme vaše připomínky i návrhy a děkujeme vám za ně!

Zpět na všechny informace