18–20/6/2020 Hradec Králové

Základní či VIP vstupenky, jaké vyberete? Nebo potřebujete svoji vstupenku přepsat na jiné jméno? Všechny podrobnosti naleznete zde.

 

VSTUPENKY

Základní vstupenky, VIP vstupenky i speciální vstupenky pohodlně nakoupíte v sekci Vstupenky. Základní vstupenka neobsahuje vstup do kempu ani parkovací místo.

 

VSTUPENKA NA 3 DNY 

2490 Kč – na jméno –  VYPRODÁNO

2590 Kč – bez jména – VYORODÁNO

Změna držitele vstupenky na jméno je možná po kontaktování GoOut.net na e-mailu [email protected]. Tato úprava je zpoplatněna částkou 200 Kč.

 

JEDNODENNÍ VSTUPENKY

1690 Kč – čtvrtek (limitovaná edice 1000 ks)

1890 Kč – pátek – VYPRODÁNO

1790 Kč – sobota (limitovaná edice 1000 ks)

 

VIP VSTUPENKA NA 3 DNY

5490 Kč – vstupenka obsahuje: VIP bar (zde můžete potkat kapely, pořadatele, partnery a lidi ze zázemí festivalu), fast track vstup do areálu, VIP parking, 24hodinový přístup do areálu. Neobsahuje kemp.

 

SPECIÁLNÍ VSTUPNÉ

1600 Kč – VSTUPENKA NA 3 DNY JUNIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (15–17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

940 Kč – DRŽITEL ZTP NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

1030 Kč – DOPROVOD ZTP/P NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (prokázání, že se jedná o doprovod držitele ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

1000 Kč – VSTUPENKA NA 3 DNY DÍTĚ
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

970 Kč – VSTUPENKA NA 3 DNY SENIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.)

 

 

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

 1. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje
 2. Za ztracené vstupenky není poskytována náhrada
 3. Vstupenku uchovávejte na bezpečném místě
 4. Padělání vstupenek je trestné
 5. Dodatečnými úpravami se vstupenka stává neplatnou
 6. Pořadatel neodpovídá za potíže způsobené neoprávněným použitím nebo zkopírováním vstupenky
 7. Umožní-li majitel vstupenky její zkopírování, bude vstup povolen pouze tomu, kdo přijde s identickou vstupenkou jako první
 8. Držitelé vstupenky jsou povinni řídit se pravidly stanovenými pořadatelem akce
 9. Změny programu a účinkujících jsou vyhrazeny
 10. Návštěvníci zakoupením vstupenky a vstupem do areálu souhlasí, s pořizováním fotografií a videozáznamů své osoby. Tyto fotografie a videozáznamy mohou být pořadatelem RFP použity pro jakékoliv reklamní, propagační a jiné účely, a to bezplatně
 11. V případě zrušení akce kontaktujte GoOut
 12. Zakoupením vstupenky dáváte souhlas s marketingovým oslovením
 13. Po výměně vstupenky za identifikační pásku, jste povinni mít pásku na ruce po celou dobu její platnosti.

 

 

Zpět na všechny informace