18–20/6/2020 Hradec Králové

Přehledný soupis dostupných vstupenek a jejich popis na jednom místě – můžete vybírat dle libosti. Vstupenky, speciální vstupenky pohodlně nakoupíte v sekci Vstupenky.

Vstupenky je zároveň možné zakoupit přes Benefit plus, nebo na fakturu v rámci firemních benefitů.

VSTUPENKA NA 3 DNY = celofestivalové vstupné
2490 Kč – na jméno –  poslední edice (po vyprodání už další nebude)

2590 Kč – bez jména – poslední edice (po vyprodání už další nebude)

Změna držitele vstupenky na jméno je možná po kontaktování GoOut.net na e-mailu [email protected]. Tato úprava je zpoplatněna částkou 200 Kč.

JEDNODENNÍ VSTUPENKY
1690 Kč – čtvrtek (limitovaná edice 1000 ks)

1890 Kč – pátek (limitovaná edice 1000 ks)

1790 Kč – sobota (limitovaná edice 1000 ks)

VIP VSTUPENKA NA 3 DNY

5490 Kč – vstupenka obsahuje: VIP bar (zde můžete potkat kapely, pořadatele, partnery a lidi ze zázemí festivalu), fast track vstup do areálu, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu. Neobsahuje kemp.

SPECIÁLNÍ VSTUPNÉ
1600 Kč – VSTUPENKA NA 3 DNY JUNIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (15 – 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

940 Kč – DRŽITEL ZTP NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

1030 Kč – DOPROVOD ZTP/P NA 3 DNY
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

1000 Kč – VSTUPENKA NA 3 DNY DÍTĚ
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

970 Kč – VSTUPENKA NA 3 DNY SENIOR
Přednostní speciální odbavovací koridor. V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.)

Zpět na všechny informace