15-18/6/22 Hradec Králové

Chvíle, na kterou všichni čekáme, je konečně tady…
Bring Me The Horizon, hvězdy britské hudební scény, se vrací do Prahy!

Pražský koncert se uskuteční 16. února 2022 v Malé sportovní hale. Vstupenky na koncert budou v prodeji od středy 13. října 10:00 v síti GoOut.

Jako speciální host zahrají američtí velikáni A Day To Remember. V roli support kapel se představí Poorstacy, na kterého se fanoušci můžou těšit i na Rock for People 2022, a Lorna Shore, roustoucí hvězda americké deathcore scény.

Uskupení kolem ústřední postavy a ikony Olivera Sykese se netají svými odvážnými kroky, ať už na poli hudebním, nebo třeba módním. Jejich hudební vývoj prošel deathcorem, metalcorem, ale kapele nejsou cizí ani chytlavé popové melodie či elektronika. BMTH si zkrátka ve všech směrech dělají přesně a jen to, co oni sami chtějí. A stále rostoucí davy věrných fanoušků dokazují, že to dělají skvěle.
Kromě ocenění fanoušky a médii se kapele daří i na poli kritiky a hudebních ocenění, to dokazuje několik nominací na cenu Grammy, BRIT Awards, NME Awards či Kerrang! Awards, ve kterých kapela několikrát zvítězila.

BMTH jsou kapelou, kterou její pověst předchází mílovými kroky – a rovnou zaručuje neopakovatelný zážitek a hudební a vizuální show, na kterou jen tak nezapomenete. Ostatně, návštěvníci Rock for People 2019 by mohli vyprávět!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Vstupenku na tento koncert je možné získat POUZE TĚMITO DVĚMA ZPŮSOBY:

  1. Vstupenky na původní termín koncertu BRING ME THE HORIZON byly ZRUŠENY A JIŽ NEJSOU PLATNÉ, všem držitelům za ně byl vystaven VOUCHER. Ten, pokud jste ho neuplatnili na některou z našich letních akcí, můžete teď vyměnit za vstupenku na nový termín koncertu BMTH. Pokud na místo koncertu dorazíte s původní vstupenkou nebo pouze voucherem, bohužel nebudete na koncert vpuštěni. Informace, jak na výměnu, najdete v e-mailu. Pokud máte jakýkoli problém nebo vám e-mail nedorazil (zkontrolujte i složku spam), prosím, obraťte se s vaší žádostí na [email protected], vše s vámi projdou a vyřeší.
  2. Klasický prodej vstupenek startuje zítra, 13. října, v 10:00 v síti GoOut.net. Prosíme, buďte připraveni, zájem o vstupenky je opravdu velký.Apelujeme na fanoušky a důrazně nedoporučujeme pořizování vstupenky od třetích stran či osob (Viagogo, překupníci a další). Takové vstupenky nemusí být platné a nemusí vám zaručit vstup na koncert! Jediným oficiálním prodejcem vstupenek je GoOut, za platnost vstupenek zakoupených jinde či od třetích osob neručíme! Pokud by se u překupníků objevily vstupenky na původní termín koncertu, také nejsou platné, byly již zrušeny a jedná se o podvod! Apelujeme na vás – raději ušetřené peníze, než vyhozené oknem a podpoření překupníků.

Web

Facebook

Vstupenky