8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Americká zpěvačka, YouTuberka a influencerka Chloe Moriondo vyráží na turné, v rámci kterého navštíví i Prahu!

Vstupenky na pražský koncert 1. února 2023 v Café V lese budou v prodeji od 23. září, 11:00 v síti GoOut.cz.

Svoji indie/bedroom popovou tvorbu publikuje prostřednictvím svého YouTube kanálu. Ten založila v roce 2014 a od vzniku nasbírala přes 3 miliony odběratelů a celkový počet zhlédnutí jejích videí přesáhl 200 milionů.

Debutové album vydala svépomocí v roce 2018, kdy jí bylo pouhých šestnáct let. Album získalo pozornost veřejnosti, internetu i médií, díky jeho úspěchu v roce 2020 podepsala se singlem „I Want to Be With You“ smlouvu u labelu Fueled by Ramen (Twenty One Pilots, Panic! At The Disco, Paramore, grandson, A Day To Remember a další).

K dnešnímu dni vydala tři studiová alba, čtvrté album Suckerpunch vyjde 7. října letošního roku a následovat bude turné zahrnující i pražskou zastávku.

Chloe Moriondo popisuje vznik nového alba: „Při psaní těchto písní jsem si dovolila mnohem volnější formu textů, což mi pomohlo dostat se z vlastní hlavy a soustředit se na vytvoření něčeho, co je pro mě zábavný a zároveň vzrušující. Díky psaní z různých úhlů pohledu bylo mnohem snažší se uvolnit a přestat se omezovat, to mi právě pomohlo vypustit některé věci z mojí hlavy, aniž bych se o to vyloženě snažila.“

Vstupenky