15-18/6/22 Hradec Králové

❗️Nepíše se nám to vůbec lehce, ale po domluvě s kapelou jsme dospěli k tomu, že bude vzhledem k vývoji situace rozumné a nejlepší najít pro brněnský a pražský koncert nové termíny. Ty hledáme a oznámíme v nejbližší době. Termíny 31. 12. 2022 jsou pouze dočasné a orientační! Děkujeme za pochopení a moc si vážíme vaší dosavadní podpory. Vstupenky si ponechte, samozřejmě zůstávají v platnosti.❗️

Dope D.O.D. vám, fanouškům, vzkazují:

„Ahoj kamarádi.

Jak asi všichni víte, situace s covidem v Česku momentálně zase nabírá špatný obrátky. Od 1. listopadu dojde k dalším opatřením a to podstatně ztíží přípravu a produkci (nejen) našich shows.
Ačkoli se naše koncerty 3., 5. a 6. listopadu v Brně, Praze a Jablunkově prodávají pořád dobře a nemůžeme se dočkat, až s váma naběhneme na stage, musíme být bohužel realisti a myslet na to, že zdraví všech je na prvním místě. Po domluvě se všemi úžasnými promotéry tak tyto tři koncerty posouváme na příští rok.
Nové termíny na rok 2022 oznámíme co nejdříve, vstupenky si ponechte, zůstávají platné.
Děkujeme.“

Jak moc tvrdý může být rap? Potemnělou tvář hip hopu přinášejí fanouškům po celém světě nizozemští Dope D.O.D. A pravidelně se vrací i do střední Evropy. Ať už je to festival nebo koncert v klubech, jejich show má vždycky spád.

Z nizozemského Groningenu každoročně vycházejí budoucí hvězdy hudební scény celé Evropy. Šanci dostávají na prestižním festivalu Eurosonic Noorderslag. Přitom tohle město blízko Severního moře už jeden klenot dávno má. Trio kombinující hardcore rap s dubstepem a klidně i rockem. What Happened, Evil nebo Ridiculous jsou všechno hity s milióny zhlédnutí na YouTube. Stojí za nimi Dope D.O.D., kteří si získali přízeň díky schizofrenní zvrácené show.

Nizozemská formace vystoupí 3. listopadu 2021 v brněnském klubu Fléda. Vstupenky v prodeji od 30. července od 11:00 na GoOut.net.

A vzkaz pro všechny Sodomagory – chceme vás pořádně vidět a slyšet, protože legendárním Dope D.O.D. nebude předskakovat nikdo jiný, než Sodoma Gomora v čele s Řezníkem a DeSadem!

Web

Facebook

Vstupenky