15-18/6/22 Hradec Králové

Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují Måneskin turné „LOUD KIDS ON TOUR“, naplánované na únor a březen 2022. Během turné navštíví Måneskin ta nejdůležitější evropská města. S více než 3,4 miliardami přehrání na všech digitálních platformách a více než 43 miliony posluchačů na Spotify měsíčně, se čtveřice Victoria, Damiano, Thomas a Ethan vrátí na koncertní pódia a znovu rozpálí evropské fanoušky během šestnácti termínů. V rámci turné potěší české publikum zastávkou v Praze, kde vystoupí 28. února 2022 v Malé sportovní hale.

Prodej vstupenek na pražský koncert bude zahájen ve čtvrtek 30. září ve 12:00 v síti GoOut. První limitovaná edice 1000 vstupenek za cenu 1190 Kč, poté 1390 Kč. 

Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací Måneskin rock’n’roll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem.
Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.
15. července 2021 měl na YouTube celosvětovou premiéru singl s názvem „I WANNA BE YOUR SLAVE“, který za pouhých 24 hodin dosáhl 6,7 milionu přehrání, stal se jednoznačným hitem v 67 zemích a vyšplhal se na první místo v žebříčku YouTube Italia a na dvacáté místo v žebříčku nejlepších světových umělců.
Måneskin překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 s jejich verzí písně „Beggin“, která společně s „I WANNA BE YOUR SLAVE“ rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. Måneskin se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně.

Web

Facebook

Instagram

 

Vstupenky