8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Fenomén MÅNESKIN se vrací! Po úspěchu na Rock for People Hope navštíví pražskou O2 arenu!

Poté, co se vyšplhali na vrcholy mezinárodních hudebních žebříčků a kralovali pódiím předních evropských letních festivalů, oznamují Måneskin nové termíny přesunutého turné „LOUD KIDS ON TOUR“, jehož součástí bude i pražská zastávka v rámci spolupráce Rock for People Concerts a SodaPop Concerts. Fanoušci se tak dočkají 14. května 2023 v hlavním městě stejně energické show plné temperamentu, jakou předvedla italská čtveřice Victoria, Damiano, Thomas a Ethan v loňském roce na Rock for People Hope. S více než 3,4 miliardami přehrání na všech digitálních platformách a více než 43 miliony posluchačů na Spotify měsíčně, se kapela stala fenoménem poslední doby. Pražský koncert se uskuteční v O2 areně 14. května 2023.

VSTUPENKY:
Všechny vstupenky zakoupené na původní termín koncertu v síti GoOut zůstávají platné i na nový termín do sektoru STÁNÍ. Vstupenky na nový termín v O2 areně budou v prodeji od pátku 25. března od 14 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal. 

Díky svému syrovému, energickému a nakřáplému zvuku vrací Måneskin rock’n’roll zpět na přední příčky světových hitparád a dokonale jej mísí se současným vkusem. Dvacátníci Victoria (baskytara), Damiano (zpěv), Thomas (kytara) a Ethan (bicí) začínali v roce 2015 jako buskeři vystupující v ulicích Říma a jen o několik let později dobyli svět a stali se jednou z nejpopulárnějších rockových kapel nové generace.

15. července 2021 měl na YouTube celosvětovou premiéru singl s názvem „I WANNA BE YOUR SLAVE“, který za pouhých 24 hodin dosáhl 6,7 milionu přehrání, stal se jednoznačným hitem v 67 zemích a vyšplhal se na první místo v žebříčku YouTube Italia a na dvacáté místo v žebříčku nejlepších světových umělců. Måneskin překonali řadu rekordů a dosáhli prvního místa v žebříčku Spotify Global Top 50 s jejich verzí písně „Beggin“, která společně s „I WANNA BE YOUR SLAVE“ rozbila UK Singles Chart, když se obě písně umístily v Top 10. Måneskin se tak stali první italskou kapelou v historii, které se podařilo umístit se v první desítce UK Singles Chart se dvěma singly současně. 25. září 2021 vystoupili Måneskin jako headlineři společně s Edem Sheeranem a Doja Cat na akci „Global Citizen Live 2021“ v Paříži.

GOLDEN CIRCLE UPGRADE:

Golden Circle Upgrade moohu pořídit POUZE DRŽITELÉ VSTUPENEK NA STÁNÍ pomocí kódu svojí vstupenky libovolně na

Ticketmaster -> https://www.ticketmaster.cz/event/maneskin-vstupenky/43531

TicketPortal -> https://www.ticketportal.cz/event/MANESKIN?idpartner=113

!!! K odemčení použijte kód vaší vstupenky na stání. Upgrade je k dispozici pouze pro držitele platné vstupenky na stání! Bez platné vstupenky na stání nebude umožněn vstup do haly, ani do Golden Circle. Platnost vstupenky na koncert bude kontrolována na vstupu do haly a upgrade u vstupu do Golden Circle. Pokud návštěvník vstupenku na stání nemá, nebo pokud jeho vstupenka na stání bude neplatná, do haly nebude vpuštěn a upgrade na Golden Circle propadá bez jakéhokoliv nároku na náhradu škody !!!

Pro případné dotazy se, prosím, obraťte na ticketingové společnosti – [email protected] nebo https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new?ticket_form_id=360000092118.

Odkazy:
https://www.maneskin.it/
https://www.facebook.com/maneskinofficial
https://www.instagram.com/maneskinofficial/

Vstupenky