8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

SUM 41 se vrací do České republiky na oficiální afterparty letošního ročníku Rock for People – 12. června vystoupí na brněnském Výstavišti v rámci open-air show!

VÝHODNĚJŠÍ PŘEDPRODEJ pro Rock for People Friends na heslo od středy 15. března, 10:00. Heslo najdete už teď v Novinkách přímo v RfP aplikaci!
iOS
Android

VEŘEJNÝ PRODEJ vstupenek bude zahájen v pondělí 20. března v 10:00 v síti GoOut.

Kanadské legendy punk-rocku v čele s Deryckem Whibleym už v našich končinách netřeba představovat. Jsou totiž pravidelnými návštěvníky České republiky, kromě headline shows i festivalu Rock for People, na kterém v loňském roce odehráli nezapomenutelnou show.

Od svého vzniku v roce 1996 mají na kontě 7 studiových alb a to další, v pořadí osmé (tentokrát dvojalbum) Heaven and Hell, je dle informací od kapely snad na spadnutí a bude se vracet k poctivým pop-punkovým kořenům. Po více než 15 milionech prodaných desek po celém světě, nominaci na cenu Grammy, dvou cenách a 7 nominacích Juno Awards, Kerrang! Award a také několika cenách Alternative Press Music Awards, jsou Sum 41 stále nekompromisní a upřímnou rockovou kapelou s energií na rozdávání a současně se řadí k nejprodávanějším a nejúspěšnějším rockovým kapelám současného hudebního světa. A rozhodně nemají v úmyslu ani trochu zpomalit!

Vstupenky