12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Corey Taylor, nekompromisní, nefiltrovaný a nepopiratelný v každé oblasti, stále ovlivňuje kulturu jako frontman držitelů Grammy Slipknot a aktuálně na neurčité pauze platinové rockové kapely Stone Sour. Taylor je autorem bestsellerů New York Times a také hercem s nesčetnými filmovými a televizními úspěchy. Jeho hlas, který ovlivnil celé generace fanoušků i vrstevníků, si získal miliony příznivců po celém světě. Celosvětově se Slipknot mohou pochlubit 13 platinovými a 44 zlatými alby, z nichž tři debutovala na prvním místě v žebříčku Billboard 200 (All Hope is Gone, .5 the Gray Chapter a We Are Not Your Kind).

V září letošního roku vydal Corey Taylor druhou sólovou desku CMF2, která se dle jeho slov podobně jako album In Your Honor kultovních Foo Fighters dá viditelně rozdělit na dvě poloviny – temnou a světlou. Deska je kritiky i fanoušky Coreyho Taylore a všech jeho hudebních projektů velmi pozitivně přijímána a dokazuje, že je Corey Taylor všestranný multižánrový muzikant a zpěvák s neuvěřitelným hlasovým rozsahem.

Taylor také napsal čtyřdílný komiks pro Dark Horse Comics (Star Wars, Aliens, Buffy The Vampire Slayer, Umbrella Academy) jako doprovod k albům Stone Sour House Of Gold & Bones Part 1 & Part 2 v roce 2013. Jako herec má Taylor ve filmografii role ve filmech Klinika strachu, Doctor Who, Důstojník Downe a Sharknado 4. Objevil se také jako on sám v britském kvízovém pořadu QI. V QI, který je stálicí BBC, si zahrály takové celebrity jako Carrie Fisherová, Daniel Radcliffe, Russell Brand a Trevor Noah a další. V roce 2020 Taylor úspěšně vybral více než 300 000 amerických dolarů pro organizaci Direct Relief na podporu jejího úsilí při likvidaci následků COVID-19. Vydražil 13 podepsaných a vlastnoručně vybraných kytar ze své osobní sbírky (aukci pořádala společnost eBay a vybrané prostředky dorovnala). Dále založil neziskovou nadaci Taylor Foundation, jejímž cílem je podporovat a povznášet vojenské veterány a záchranáře, kteří trpí posttraumatickou stresovou poruchou (PTSD). Nedávno Taylor získal práva na oblíbenou značku Famous Monsters, obnovil její časopis, hračky, hororový film a pořádal festivaly.