12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Představujeme vám HANABIE., žhavý japonský metalový fenomén, který svým elektrizujícím zvukem a strhujícími živými vystoupeními zapaluje svět. Tato čistě ženská kapela, vycházející ze srdce Japonska, se zapsala do análů současné hudební historie svou neobyčejnou cestou plnou vyprodaných triumfů.

HANABIE. se vydala na cestu uprostřed rušných tokijských ulic, když se kvarteto kamarádek, které spojovala hluboká vášeň pro metalovou hudbu, rozhodlo zbořit konvence a vytvořit něco hluboce osobitého. Podobně osobitý přístup jako ve své hudbě mají HANABIE. i v oblasti módy, která se odvážně odchyluje od konvencí tradiční metalové estetiky. Tento osobitý styl je nejen odlišuje od mainstreamu, ale také nachází odezvu u těch, kteří oceňují spojení hudby a módy.

Název „HANABIE.“ krásně vystihuje vizi kapely, v níž se dokonale snoubí syrová energie metalu s jemnou nádherou neustále se měnících ročních období. „HANABIE.“, jejichž kořeny sahají až do japonštiny, vykouzlí samotnou podstatu svěžího jarního dne, kdy se čerstvě rozkvetlé květiny střetávají s nečekaným chladem ve vzduchu.

V hudebním prostředí plném talentů se HANABIE. prosadily na světové scéně oslnivou ukázkou síly a vášně. Dívky z HANABIE. vyrazily v roce 2023 na své první evropské turné a v každém městě, které dobyly, zanechaly publikum uhranuté. S každým výbušným vystoupením jejich pozoruhodný talent a syrová energie rezonovaly s fanoušky po celém kontinentu. Měly takový dopad, že po několikanásobném vylepšení vyprodaly celé své debutové evropské turné, spolu s debutovými festivalovými vystoupeními na festivalech Dynamo Metal Fest, Motocultor a Leyendas Del Rock. To nenechalo nikoho na pochybách, že HANABIE. jsou silou, se kterou se na mezinárodním metalovém okruhu musí počítat.