15-18/6/22 Hradec Králové

Holly si vzpomíná, jak každý rok sledovala BRIT Awards doma s rodiči a byla naprosto ohromená umělci, kteří se tam sešli. Připadalo jí to jako v jiném vesmíru. Nyní byla Holly jmenována BRITs Rising Star 2022, kterou vybralo BRIT Awards a stovky dalších hudebních ochutnávačů, jako další vzrůstající hvězdu ze Spojeného království, která doplní UK superstars jako Adele, Sama Smitha nebo Florence + The Machine. První nominace na ocenění získala Holly za písně, které vznikaly ve čtyřech zdech jejího rodinného domu. Je to umělkyně, která svým osobním vyprávěním a odhalením “chaose v její hlavě” zaujala srdce a mysli fanoušků po celém světě. Psaní je jediný způsob, jak Holly umí zpracovat “nepořádek svého života.”

Hudební kariéru této 22 leté dívky odstartoval život v jejím dětském domě – ve své podstatě strašidelném, zvláštním domě, který nyní chátrá. Stejně jako většina neobvyklých domů svého druhu se jeho nejzajímavější části nacházejí v podzemních podlažích. Je tu kobka a místnost plná háčků na maso a klima tak vlkhé, že ze stěn rostou houby. Přátelům připadá celý dům tak strašidelný, že se vymlouvali, aby tam nemuseli přespat.

„V minulosti tu pravděpodobně zemřelo hodně lidí, ale já jsem se tu vždy cítila opravdu bezpečně,“ krčí Holly rameny. „Je to jako sedmý člen rodiny. Je to moje součást.“