10-12/6/21 Hradec Králové

Zpěvačka, skladatelka, textařka, pianistka. Prostě Lenny. Ve čtyřech letech začala hrát na klavír, ve škole hrála v dramatickém kroužku a zpívala ve sborech. Později přešla na sólový zpěv doprovázený hrou na klavír. Komponovala melodie a poté k nim přidávala i text. V jedenácti letech složila svou první píseň. V šestnácti začala hrát s kapelou a doprovázet svou matku na jejích turné po Evropě, Austrálii, Americe a Kanadě. Ve stejném období se také zúčastnila americké mezinárodní písničkářské soutěže International Songwriting Competition, kde se se svou skladbou „You’re My Everything“ dostala až do semifinále.

Roku 2013 vydala své první EP s názvem All My Love. Své druhé EP s názvem Fighter vydala v prosinci téhož roku. V roce 2013 také získala ocenění Objev roku v anketě Anděl, a v témže roce byla nominovaná na Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni.

V září 2016 vyšlo její debutové studiové album Hearts, za nějž byla nominována na Cenu Apollo. V roce 2016 byla též nominována v kategorii Zpěvačka na hudební cenu Žebřík a v celkem čtyřech kategoriích na cenu Anděl. Z těchto čtyř nominací proměnila všechny, a to v kategoriích Album roku (Hearts), Skladba roku (Hell.o), Zpěvačka roku a Videoklip roku (Hell.o). Rovněž převzala žánrového Anděla v kategorii Rock & Pop.

Lenny už pracuje na novém materiálu. V červenci 2019 vydala třetí single, s názvem Lovers Do, z připravované desky.