8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Česká koncertní premiéra MUSE se před více než deseti lety uskutečnila právě u nás na Rock for People. S o to větší hrdostí oznamujeme návrat kapely do svého hradeckého “doma” a představujeme Muse jako headlinera čtvrtého, posledního dne Rock for People 2023

Dechberoucí futuristická show, hypnotické efekty, nezaměnitelný zpěv a texty, které se vryjou hluboko pod kůži. To a mnohem víc jsou Muse, jedna z největších a nejúspěšnějších rockových kapel současného hudebního světa. 

Nová show kapely navazující na nedávno vydané album “Will of the People” se řadí k těm nejlepším živým hudebním vystoupením, které lze na současné hudební scéně vidět a zažít. 

Trio skládající se z Matta Bellamyho, Dominica Howarda a Chrise Wolstenholma se do České republiky vrací už poněkolikáté. Kromě premiérové show na Rock for People v roce 2010 už mají za sebou několik vyprodaných koncertů v největší tuzemské koncertní areně a poslední open air koncert v pražských Letňanech konající se v roce 2019. 

“We will be victorius!”

Od svého vzniku v roce 1994 kapela vydala devět studiových alb s více než 30 miliony celosvětově prodaných kusů. Poslední album “Will of the People” debutovalo na první příčce žebříčků ve Spojeném království (první místo v žebříčku pro Muse posedmé v řadě), Rakousku, Francii, Finsku, Itálii a Švýcarsku. “Will of the People” navazuje na celosvětový úspěch předchozích alb “Simulation Theory” (2018)  a “Drones” (2015), za které obdrželi Cenu Grammy. 

Muse mají na svém kontě celou řadu hudebních ocenění včetně dvou Cen Grammy, American Music Award, šesti ocenění MTV Europe Music Award, dvou Brit Awards, jedenácti NME Awards a nespočet dalších.