8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Rockové publikum řadí Nothing More mezi nejoblíbenější kapely, které se při každém vystoupení pohybují na hranici mezi populismem a intimitou. Kvarteto narozené v texaském San Antoniu staví z chytlavých melodií neokázale masivní hymny. Davové hity vytvářejí prostor opojné emocionalitě.

Hawkins a Vollelunga založili kapelu v roce 2003 a brzy se k nim připojil baskytarista Daniel Oliver a později i bubeník Ben Anderson. Směs výbušné bombastičnosti a vybroušeného vyprávění vyústila v půl tuctu singlů v Top 10 mainstreamových rockových rádií, včetně hitu „Go to War“, který se stal jedničkou a písní desetiletí na Sirius XM Octane. Album The Stories We Tell Ourselves si vysloužilo hned tři nominace na Grammy. V roce 2022 se na něj navázali novým albem Spirits, které je plné jejich dosud nejfilozofičtější a nejprimitivnější hudby.

Kerrang! označil Nothing More za jednoho z 22 umělců, kteří utvářejí budoucnost rocku. Nothing More osloví fanoušky Linkin Park, Incubus, Rage Against The Machine a všech zásadních kapel, které rozdmýchávají relativní vášeň s autentičností a poctivostí.