8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Králové metalu SLIPKNOT se vrací! Česká republika miluje Slipknot a Slipknot milují Českou republiku. To už si tuzemští fanoušci s kapelou několikrát potvrdili, naposledy na k prasknutí naplněném koncertě v pražské O2 areně v červenci letošního roku. Kult kolem ústřední postavy Coryho Taylora a jeho věrných maskovaných kolegů má po svém boku každým dnem rostoucí zástupy následovníků, kteří se s hrdostí hlásí k “Maggots” rodině. Jakmile se jednou stanete jejím členem, nebude cesty zpět. Ne, že by to nešlo, ale prostě už nebudete chtít. Chytnou a nepustí, láska k metalu a Slipknot je celoživotní. 

Nábor nových Maggots členů jsme naplánovali na 8. června 2023, na první den Rock for People 2023!

Slipknot vyprodávají koncerty napříč kontinenty a na turné přinášejí jedinečný zážitek, který zasáhne všechny lidské smysly. S nadcházejícím sedmým albem “The End, So Far” jsou Slipknot zpět a nic už nebude jako dřív!

Kapela podobná Slipknot tu nikdy nebyla. A nikdy taky nebude. Ze středozápadu Spojených států v tichosti vykvetla žánry i generace přesahující jedinečná kapela bez jakýchkoli možných kompromisů. Od zahájení hudební revoluce v domácí Iowě v roce 1999 získali původně hudební outsideři cenu Grammy a 10 dalších nominací, 12x celosvětově dosáhli na platinové album a 41x na zlaté a jejich hudba na internetu zaznamenala přes 8,5 miliardy přehrání, zhlédnutí videoklipů přesahuje 3,5 miliardy. Čísla nevídaná pro rockovou kapelu této generace, nebo jakékoli jiné. Časopis Rolling Stone zařadil zásadní (platinou ověnčené) album “Iowa” (2001) mezi 100 nejlepších metalových alb všech dob, The Ringer dodává: “Slipknot jsou nejdůležitější tvrdou kapelou svojí doby.” Zatím poslední, šesté, album kapely “We Are Not Your Kind” (2019) se v roce vydání umístilo na první příčce v celkem dvanácti zemích.