15-18/6/22 Hradec Králové

Na konci léta 2018 vystoupil frontman Sum 41 Deryck Whibley po třech letech na světových turné z autobusu, zapnul konzoli ve svém domácím studiu, zvedl kytaru a začal plodit písničku za písničkou. Whibley se cítil neuvěřitelně inspirovaný výborně přijatým albem 13 Voices a úspěšnou šňůrou, začal proto horečně skládat písně z přehršle nápadů rodících se mu v mysli. Během tří týdnů napsala většinu hudby pro nové album Order In Decline.

Order In Decline je výbuch nespoutaných citů, stránka z deníku, okno do Whibleyho duše, odrážející osobní prožitky i vnímání světového dění.

Vyzbrojený nejupřímnějšími a nejosobnějšími písněmi své kariéry, Whibley produkoval i míchal album ve svém domácím studiu a pečlivě ladil písně, které zvýraznili jeho rychlé a šťavnaté riffy, kytarová sóla hlavního kytaristy a vokalisty Davea Brownsounda, harmonické akordy kytaristy Toma Thackera a tvrdá rytmická sekce basáka Cona McCaslina a bubeníka Franka Zumma. Výsledkem je bezpochyby nejdrsnější a nejagresivnější album bouřlivé kariéry Sum 41, současně ale i nejdynamičtější a nejsyrovější.

Po více než 15 milionech prodaných desek po celém světě, nominaci na cenu Grammy, dvou cenách a 7 nominacích Juno Awards, Kerrang! Award a také několika cenách Alternative Press Music Awards, je Sum 41 stále nekompromisní a upřímnou rockovou kapelou s energií na rozdávání. A rozhodně nemá v úmyslu zpomalit.