12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

S vyprodanými koncerty po celém světě a dvěma alby v první desítce britského žebříčku si The Amazons v září 2022 připsali své dosud nejvyšší umístění v hitparádě s třetím albem „How Will I Know If Heaven Will Find Me?“. Od svého vzniku v roce 2014 a vydání debutového alba v roce 2017 trio z Readingu stále dokazuje, že je jednou z nejzajímavějších kapel, které tato země vyprodukovala.

„How Will I Know If Heaven Will Find Me?“ je rozsáhlá, povznášející, sluncem zalitá sbírka písní, kterou produkoval Jim Abbiss (Bombay Bicycle Club, Arctic Monkeys, Adele). Album, na němž se autorsky podíleli například Maggie Rogers & Jamie Hartman, zastihuje trojčlennou skupinu z Readingu, která se vynořuje z temnoty Future Dust 2019 plná chuti do života a postpandemické naděje. Na albu se objevují bleskové singly „Ready For Something“, „How Will I Know?“ a „Bloodrush“.

Rok 2022 kapela zakončila rozsáhlým britským a evropským turné, včetně vyprodaného koncertu v londýnském Roundhouse. V roce 2023 se vydali na své vůbec první americké turné, včetně vystoupení na prestižním Governors Ball v New Yorku. Od té doby vzali festivaly útokem a vystoupili na největších britských a evropských akcích včetně NOS Alive, TRNSMT, Mad Cool a Hurricane a Southside, což vedlo k jejich debutu na hlavním pódiu na festivalu Reading & Leeds.