12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Aktuální informace k 15. 4. 2020

15. 04. 2020

Milé fanynky, milí fanoušci,
v médiích se množí spekulace politiků, hygieniků a dalších veřejných osob, a mnohdy je v souvislostech uveden i Rock for People. To ve vás určitě vzbuzuje nervozitu a nám je jasné, že už vám dlužíme nějaké vyjádření.

Situace je pro nás i ostatní kulturní organizátory složitá, ale rveme se s tím. Pracujeme s několika možnými scénáři a čekáme na vyjádření Vlády České republiky, na podmínky podpory živého umění Ministerstvem kultury. Bez oficiálního stanoviska úřadů nemůžeme udělat jednostranné rozhodnutí, protože bychom tím riskovali porušení smluvních závazků vůči interpretům a partnerům. Doufáme, že situaci osvětlí právě zpracovávaný pandemický plán.

V přípravách festivalu pokračujeme a ani žádná z kapel svou účast zatím nezrušila. Moc vám všem děkujeme za zprávy plné podpory a mrzí nás, že vám zatím neumíme zodpovědět vaše dotazy, i když je pravděpodobné, že festival v červnu nebude. Vše k případným změnám se dozvíte nejpozději 30. dubna 2020. Prosíme vás tedy ještě o trpělivost. Držte nám palce, zvládneme to spolu a zvládneme to kvůli vám.