12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Bez zbytečné chemie s TIERRA VERDE

31. 05. 2023

Energie, doprava, nabídka jídel nebo odpadové hospodářství. To jsou jen některé oblasti, ve kterých hledáme alternativy šetrnější k přírodě i lidem. Díky dlouhodobému partnerství Parku 360 (areál, kde se RfP koná) s TIERRA VERDE bude i na Rock for People uklizeno bez zbytečné chemie.

Ekodrogerie nám na mnoha místech areálu pomůže mýt, prát, čistit, leštit, dezinfikovat a také o vás pečovat. Používáme ji od úklidu toalet a sprch přes praní povlečení do glampu až po mýdla na ruce nebo sprchové gely v umývárnách. Protože čisticí prostředky budeme potřebovat po celý rok, jsme od TIERRA VERDE předzásobení velkými baleními a kanystry. Díky tomu šetříme také obalové materiály i najeté kilometry. 

V TIERRA VERDE vyvíjí a vyrábí inovativní drogerii, protože chtějí vkládat svou energii do produktů, které jsou lepší pro zdraví i přírodu. Usilují o výrobky účinné a přitom šetrné. Minimalizují jednorázové obaly. A vytváří respektující pracovní prostředí. K tomu se snaží přispět každý den, každým produktem, který opustí jejich výrobu v Popůvkách u Brna.