12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

RfP Presents

Billy Talent přijedou do Prahy na samostatný koncert!

05. 04. 2017

Měli jsme je dvakrát na festivalu, měli jsme je na samostatném koncertě v Praze. A teď se se vší parádou opět vrací. Billy Talent vystoupí 3. srpna na hlavním dvoře pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. Michal Thomes k tomu s úsměvem dodává: „Tihle kanadští chlapíci si našli k českým fanouškům velmi srdečný vztah, což platí i obráceně. A jak lépe takové přátelství oslavit, než uprostřed léta na nádvoří slavného pražského pivovaru?”

Koncert Billy Talent před čtyřmi lety na Rock for People patřil mezi naprostou špičku a podle mínění fanoušků i novinářů přehrála kapela s přehledem i leckteré headlinery. Kapela přijede do Prahy v rámci turné provázející jejich ceněné poslední album Afraid of Heights, které vyšlo v červenci loňského roku.

Navíc při koupi vstupenek na Rock for People dostanete slevu právě na pražský koncert Billy Talent! Pokud už vstupenku na festival máš a dal jsi souhlas se zasíláním mailu, pošleme ti slevový kód. Pokud vstupenku ještě nemáš, můžeš si koupit výhodný kombo ticket.

A nezapomeňte, na samostatný koncert přivážíme i do Prahy a Brna i hardrockové Seether!

 

 


Koupit vstupenky