12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

CASHLESS DOBÍJENÍ & PÁSKOVÁNÍ PŘED FESTIVALEM JE TADY

25. 05. 2024

Rock for People 2024 bude opět kompletně #CASHLESS!

Placení v areálu bude díky NFCtron rychlé, přehledné a hlavně bezpečné. U všech prodejců zaplatíte jednoduše přiložením náramku s čipem k prodejnímu zařízení. Prodejce vám po každém placení ukáže přímo na zařízení částku, která vám bude z vašeho čipu stržena, a současně váš zůstatek na čipu..

Veškeré platby na festivalu budou cashless včetně žetonů na sprchy, úschovny, nabíjení telefonů apod. Pokud plánujete využívat taxi službu pro dopravu do/z města, mějte u sebe připravenou i hotovost. Ta jinak na festivalu nebude vůbec potřeba.

Festival bude kompletně cashless, veškeré platby budou probíhat pouze přes náramek s NFC čipem. Náramek s NFC čipem bude zároveň vaší vstupenkou.
Pro ještě lepší přehled ohledně plateb na festivalu doporučujeme stáhnout si mobilní aplikaci NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i aktuální zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené objednávky, dostávat notifikace o jednotlivých platbách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé finance na bankovní účet.

JAK NA TO – DOBIJTE SI KREDIT Z POHODLÍ DOMOVA

Kredit je možné dobít si i na místě – hotově nebo kartou na označeném top-up pointu. Aktivační poplatek za první dobití je 50 Kč. Všechna další dobití jsou zdarma.

ODKAZ NA DOBÍJENÍ: https://bit.ly/cashless_rfp2024

Aktuálně je možné dobíjet vstupenky POUZE zakoupené na našem webu a v síti GoOut. Vstupenky ze sítí Ticketmaster a Ticketportal budou následovat později.

SUPPORT / POMOC: V případě jakýchkoliv komplikací při dobíjení je pro vás připraven support na e-mailu: [email protected].

VÝMĚNA VSTUPENEK ZA NÁRAMKY PŘED FESTIVALEM

I letos jsme pro usnadnění vašeho příjezdu na festival domluvili osobní výměnu vstupenky přímo za festivalový náramek na vybraných pobočkách Komerční banky několik dní před festivalem. Tentokrát tuto možnost nabídne Praha (Václavské náměstí 42), Brno (Náměstí Svobody 21) a Hradec Králové (Náměstí Osvoboditelů 798/2).

Vyměňovat bude možné POUZE tyto kategorie vstupenek – standardní celofestivalové, Comfy+, VIP celofestivalové.
Na místě páskování bude možné dobíjet finance na festivalový nármek, a to POUZE kartou. Při dobití kartou Mastercard od Komerční banky získáte až 200 Kč navíc! Tyto bonusy platí pouze při dobití na místě.
Náramek si musí vyzvednou osoba, jejíž jméno je uvedeno na vstupence a po výměně bude majiteli na místě nasazen na ruku.
Pokud ukážete kartu KB Mastercard na dobíjecím místě přímo na festivalu, můžete získat bonus 200 Kč k dobitým 2 000 Kč klidně každý den!

ČASY PÁSKOVÁNÍ

Čt 6. 6. 13-17:00
Pá 7. 6. 13-16:00 (Hradec Králové do 15:00)
Po 10. 6. 13-17:00

Vyměňovat za náramky osobně bude možné POUZE vstupenky zakoupené na našem webu a v síti GoOut.

Od čtvrtka 6. 6. 2024 ve 13:00 (se zahájením odbavení v pobočkách Komerční banky) bude ukončena služba SecureSwap na TicketSwapu. Nebude tedy dále možné využít výměny čárových kódů. Vyzýváme vás proto k maximální opatrnosti při nákupu vstupenek od třetích stran.
V případě dalších dotazů se, prosím, obraťte na TicketSwap nebo přímo ticketing festivalu Rock for People.