12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Ubytování

Chill Village – pohodlí sdílené s tvojí bandou

31. 05. 2016

Včera jsme vám slibovali, že se dozvíte trochu víc o možnostech ubytování na letošním Rock for People. Pojďme si tedy jako první připomenout vůbec to nejlepší, co si můžete letos na festivalu dopřát – Chill Village.

Jedeš na festival s partou? Nechce se ti tahat se stanem a chceš si užít opravdovou pohodu? Pak právě pro tebe je určený stan v Chill Village.
Útulný, prostorný a nadstandardně vybavený plátěný stan s kapacitou až 5 osob. Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pokud vás bude víc, na sedací vaky už nebude místo.

Pokud jde o vybavenost kempu, budete mít k dispozici služby Camp Plus, tedy toalety Toi Toi, keramické toalety, kabinkové sprchy na žetony (á 10 Kč), wi-fi připojení, non-stop recepci s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovnu a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zónu, bar, catering, přímý vstup do areálu.

POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku, proto si nezapomeňte přibalit deku nebo spacák!

Chill Village v předprodeji 7 300 Kč za stan pro až 5 osob. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel/osoba, se odbavuje na místě dle počtu osob. Na místě 8 500 Kč + 50 Kč na osobou za odpadkový pytel.


Koupit ubytování