12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Rfp 2017

Dávka pro milovníky metalcore – Imminence, Novelists a Eskimo Callboy

23. 02. 2017

Vsadíme se? Dáte letos human pyramid? My vám věříme a neskutečně se na to těšíme. Otázka je, jestli vás k tomu vyhecují Imminence, Novelists nebo Eskimo Callboy.

Imminence
Skandinávské země jsou tím nejúrodnějším podhoubím všech možných odnoží metalu a hardcoru. Není tedy divu, že na samém jihu Švédska, mezi městy Malmö a Trolleborg, vznikla v roce 2010 kapela Imminence, která si na základech melodického death metalu vytvořila svébytný energický sound. Kapele vychází 31. března  jejich druhé album s názvem This Is Goodbye, které skvěle dokládá šíři jejich talentu, od nu/emo reminiscencí, přes metalcoreové riffy, vlivy alternativy až po hymnické refrény.

Novelists
Bratří Durandové založili tuhle kapelu na počátku roku 2013 v Paříži. Hned vzápětí vydali debutový singl Twenty Years a jeho čerstvý a výjimečný zvuk byl něco, s čím svět metalu nepočítal. Překvapení velmi brzy díky cílevědomosti, energii a tvrdé práci mladého bandu (5 singlů a řada videí během následujících 10 měsíců a první EP) vystřídaly zvědavost, nadšení a vřelé přijetí fanoušky metalu a hardcoru i profíky z branže.

Eskimo Callboy
Zářivá kariéra, miliony zhlédnutí na YouTube, vyprodaná turné, vystupování na těch největších světových festivalech, šílené koncerty a ještě šílenější párty – řeč je o Eskimo Callboy! Šestice, která se dovedně pohybuje mezi metalem, hardcorem a elektronikou, se dala dohromady před sedmi lety v Castrop-Rauxel v německém Porúří. Má za sebou tři alba a úspěchy v Evropě, USA, Číně a Rusku, přičemž zcela výjimečnou pozici ikony zaujímají Eskimo Callboy v Japonsku.

https://www.youtube.com/watch?v=CZnezVP2qow


Koupit vstupenky