12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

EWA FARNA VYSTOUPÍ JAKO SUPPORT EDA SHEERANA

02. 07. 2024

Ed Sheeran se vrátí do ČR už za tři týdny na dva koncerty pod širým nebem v hradeckém Parku 360. Na přidaný nedělní koncert ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ VSTUPENKY!

A máme velkou radost, že nedorazí sám – kromě Caluma Scotta se na unikátním 360° kruhovém pódiu objeví i hvězda tuzemské scény, která má na kontě nespočet úspěchů včetně nedávných dvou vyprodaných koncertů v pražské O2 areně – EWA FARNA! Ewa Farna na letošním ročníku Rock for People v rámci Secret Show pokřtila svůj nový videoklip Vlny ke stejnojmennému filmu Jiřího Mádla.

ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ VSTUPENKY NA PŘIDANÝ NEDĚLNÍ KONCERT, UBYTOVÁNÍ & PARKING V PRODEJI:
https://edsheerankoncert.cz/.

K tomu všemu vás čeká nabitý hudební i nehudební doprovodný program už od 12 hodin ve Fan Zóně, do které je vstup součástí každé platné vstupenky. V buskerské podobě vystoupí Ben Cristovao & Karol Komenda, Pokáč, Fionn Whelan, Jacob Koopman, Thom Artway, Tali, Láska, Vojta Nedvěd a další.

Ewa Farna byla při nabídce předskokana naše první volba a náš výběr jako skvělou volbu potvrdil přímo i Edův management. “Hledali jsme český support, který bude odpovídat kvalitám světových show a bude fanoušky Eda Sheerana bavit,” říká Michal Thomes, ředitel pořádající agentury Ameba Production, a dodává: “Ewa Farna byla jasná první volba a jsem nadšený, že to klaplo.”