12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Festival bude! RFP Hope

18. 06. 2021

Festival bude! Těšte se na dvoudenní festival Rock for People Hope, který proběhne ve dnech 13. – 14. srpna 2021 v areálu královéhradeckého Festivalparku a to hned na třech stagích.

Na Rock for People se vrací švédská rocková legenda The Hives, dorazí italský objev roku a vítěz Eurovision Song Contest Måneskin, post hardcorová formace Imminence, německá indie rocková pětka Leoniden, marseillský metalcore Landmvrks, australské elektro-industriální duo Skynd. Z Francie přijedou také rockeři Halflives, z Německa se do Festivalparku chystají metalcorové projekty GHØSTKID a Venues.

Z české scény se představí indie rockeři I Love You Honey Bunny, rock’n’roll v podání Deaf Heart, elektro-pop Domi, na scénu navrátivší se Evelynne a post-hardcore Brando’s Eyes. Další vystupující budou postupně oznamováni.

Slovo Hope v názvu festivalu není náhodné. Je vyjádřením naděje, že se kulturní život brzy navrátí do normálu a vyčerpávající, chmurné období pandemie pomalu skončí. Opatrně slavíme s Rock for People Hope, pozor tedy na omezenou kapacitu. Držitelům vstupenek však garantujeme 100 % vrácení peněz v případě zrušení akce.

Co vás kromě porce muziky čeká? Bohatý doprovodný program jako art stage s diskuzemi a performance, eko-městečko s představením neziskových organizací, nově upravené prostory Festivalparku, pestrý street food, pivo od lokálních i větších pivovarů, možnost parkování i kempování.

Oficiální předprodej dvoudenních vstupenek za 1490 Kč začíná ve středu 23. 6. 2021. Pokud máš vstupenku na RFP 2022, hledej kód pro přednostní nákup ve svém mailu už v pondělí 21. 6. a získej lístek s předstihem!