12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Festivalové léto zahrnuje i RfP Home

19. 06. 2020

MALL.CZ pokračuje v podpoře české kultury. Spojil se s filmovým i hudebním festivalem a dál přenáší kulturní akce do obýváků. V rámci projektu #kulturažije MALL.CZ již přes 90 dní podporuje českou kulturu v komplikované době způsobené koronavirem. V nadcházejících letních měsících se se svou internetovou televizí MALL.TV rozhodl přenést diváky na Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People Home/Live Jukebox Tour, a přehlídku TADY VARY ve vašem kině, kterou připravil organizační tým MFF Karlovy Vary. Fanoušci budou moci využít i speciální festivalovou nabídku přímo na MALL.CZ.

MALL.CZ s internetovou televizí MALL.TV dál podporuje českou kulturu. V reakci na mimořádná opatření omezující divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení spustila televize už 18. března 2020 sérii #kulturažije na podporu ohrožené české kultury a tvůrců, kteří ze dne na den přišli o práci. V rámci ní zprostředkovala za uplynulých 14 týdnů dospělým i dětským divákům zdarma více než dvě stovky přímých přenosů a záznamů, které dosud zaznamenaly 4,5 milionu zhlédnutí. Svou přízeň umělcům během nich vyjádřilo prostřednictvím platformy Donio.cz ve 194 sbírkách přes 20 tisíc dárců celkovou částkou přesahující 10 milionů korun. I v nadcházejících měsících bude série #kulturažije nedílnou součástí vysílání internetové televize. V červnu odvysílá mimo jiné inscenaci Spolupracovníci Divadla pod Palmovkou nebo koncerty Zemlinského kvarteta a Please The Trees.

„I když si letos budeme muset velké akce a festivaly ještě odpustit, nechtěli jsme, aby bylo festivalové léto úplně zmařené. Rozhodli jsme se proto s pořadateli MFF Karlovy Vary a Rock for People alespoň část zážitků divákům zprostředkovat skrze naši internetovou televizi,“ říká Tomáš Punar, Commercial Marketing Director v MALL GROUP.

MALL.CZ podpořil spolu s partnery unikátní projekt Rock for People Home, který rozehrál Českou republiku. Podívejte se na záznam pěti koncertů a festivalu ZDE nebo zhlédněte nové díly pořadu Na šňůře, které vznikaly právě během RfP Home a Live Jukebox Tour.

Fanoušci budou moci využít speciální festivalovou nabídku přímo na MALL.CZ. K dostání bude festivalový merchandising Rock for People.