12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Soutěž

Foto soutěž o VIP vstupenky

05. 04. 2016

Hranice 100 000 fanoušků na našem facebookovém profilu bude záhy pokořena! Za vaši dlouhodobou podporu bychom se vám, našim fanouškům, rádi odvděčili. Proto vyhlašujeme fotografickou soutěž o VIP lístky, které se bude moci zúčastnit bez omezení každý.

Zadání foto soutěže zní: Jak se budu tvářit, až na Rock for People bude hrát moje oblíbená kapela? 

Zkrátka zachyťte sami sebe, partu nebo kohokoli, kdo pojede v létě do Hradce Králové, a fotku nám zašlete na [email protected].

Do mailu připojte své jméno, příjmení, adresu a číslo na mobil (nebudeme vás spamovat, jde nám jen o co nejjednodušší  a nejrychlejší spojení v případě výhry). Jakmile přijde mail, fotku co nejdříve nahrajeme do speciálního alba na našem profilu na Facebooku.

Soutěž poběží od dnešního dne do středy 4.5. 2016 do 19 hodin. Poté erudovaná porota složená z členů RfP Teamu vybere laureáta RfP dvorany slávy. Druhý vítěz vzejde z hlasování přímo na stránce, tzn. fotka s největším počtem likes. Takže sdílejte, lajkujte a snažte se přemluvit své kamarády k podpoře.

A o co se hraje? Autor fotky zvolené porotou i té s největším počtem likes získá 2 VIP vstupenky plus časově neomezenou komentovanou prohlídku areálu včetně zákulisí v doprovodu člena RfP Teamu.

Těšíme se na vaše výtvory!