12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

RFP 2017

HC je srdcovka! Dáváme Deez Nuts a Tagada Jones!

22. 02. 2017

Co si budeme povídat. Hardcore je srdeční záležitost. Naše i vaše, že jo?! Takže tady to máte! Deez Nuts a Tagada Jones!

Deez Nuts
Když se v roce 2007 rozpadla renomovaná australská metalcoreová sestava I Killed the Prom Queen, její bubeník JJ Peters, kterého bavil hip hop, hardcore i punk, odložil paličky a vrhl se na vlastní muziku. Základní devizou Deez Nuts jsou skvělé živé show a také specifická chemie s evropskými fanoušky. JJ Peters o tom mluví v jednom rozhovoru: “V Evropě je publikum věrný, když si tě takovej fanoušek jednou najde, sleduje tě pak třeba devět let.  Všude jinde na světě lidi chtěj hned zas něco novýho: ‘Ty už jsem viděl víckrát, sice ok ale už na ně kašlu’, kdežto v Evropě si říkají: ‘Jé, ty už jsem viděl párkrát a dobrý! Už se těším, s čím přijedou napřesrok!’“ No a my se taky už nemůžeme dočkat, s čím přijedou Deez Nuts letos a Rock for People.

Tagada Jones
Bezmála čtvrtstoletí brázdí pódia po celém světě legenda francouzského (přesněji řečeno bretaňského) punku a hardcoru.  Tahle parta, která vznikla v roce 1993 v Rennes, má svém kontě už 10 alb a přes 1800 koncertů ve více než 25 zemích.  Mezi své vzory řadí The Exploited, The Ramones, Bad Religion, Suicidal Tendencies, ale také domácí legendy Parabellum, Les Sheriff nebo Bérurier Noir.

https://www.youtube.com/watch?v=l_KR3arGHw4


Koupit vstupenky