12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Kapely

Ho99o9 na rfp

06. 01. 2016

Nespoutaná dvojka bourající žánrové škatulky jako chatrče z rákosu. Ho99o9 [čti Horror] dorazí v červenci do Festivalparku v Hradci a vůbec poprvé do České republiky. A že bude co objevovat a na co koukat!

Ho99o9, duo z LA, lze charakterizovat jako trash punk, hardcore punk nebo punk rap, jak je libo. Každopádně se jedná o osobité hip hopové uskupení pro lidi, kteří neposlouchají hiphop.

Ne zcela korektní texty, jdoucí občas až za hranici snášenlivosti ze strany citlivých povah, se otírají nejen o tematiku drog, sexu, tělesných výměšků či nekrofilii, ale také aktuální dění, které popisují břitkým způsobem ze své vlastní perspektivy. Viděno jejich očima a ovlivněno jejich dětstvím tak nejen samotné texty, ale i vystoupení dostávají přídech divokosti a zvířeckosti. Eaddy a theOMG čerpají mimo jiné inspiraci v gore filmech, v pachu krve, strachu a temnotě. 

Mají na svém kontě celkem čtyři alba a to zatím poslední, které nese název Dead Bodies In the Lake, spatřilo světlo světa v listopadu 2015. Časopis Rolling Stone je v roce 2014 zařadil na seznam 10 mladých kapel, které musíte poznat a vy budete mít tu možnost už letos v létě.

Michal Thomes, spolupořadatel RfP: To bude černý kůň festivalu! Viděl jsem je na The Great Escape a byl to nářez – klub málem explodoval!


Koupit vstupenky