12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

I díky kraji máme více vratného nádobí a nové bezbariérové sociální zázemí

15. 06. 2022
Vážíme si podpory města Hradec Králové. A naše poděkování směřuje i ke Královéhradeckému kraji. Krom jiného jsme získali cenný příspěvek na rozšíření flotily vratného nádobí a nové typy kelímků. Ve spojením s posílením odpadového managementu bude letos celý festivalový areál ještě čistější, než si pamatujete.
 
Takže ano, i letos budeme kelímky zálohovat. V Green Food Zóně v pilotním projektu budeme se zálohou na kompostovatelné nádobí vydávat i jídlo. V areálu bude dost výkupních míst, vše propojené s naším cashless systémem. Vedle čistoty tím přispíváme k lepší a efektivnější separaci odpadu. A jeho následné separaci. Díky, že do toho s námi jdete!
 
To ale není ze strany Královéhradeckého kraje vše. Díky jeho grantu jsme dle principu cirkulární ekonomiky zakoupili starý kontejner, ten jsme kompletně repasovali, vyšperkovali, napojili na sítě, patřičně vybavili a … vzniklo naše vlastní bezbariérové sociální zázemí! Vozíčkáři, kteří přijedou na Rock for People, na jiné naše akce nebo do Glampu 360, mají k dispozici dvě komfortní sprchy a toalety.
 
Těší nás, že navazujeme na skvělý projekt bezbariérového Hradce Králové. A vedle Kraje jsme pro soustavné zlepšování pobytu tělesně postižených návštěvníků získali i skvělé partnery PlayStation a Nadační fond Simony Kijonkové. Děkujeme za podporu!