12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Je to tady! První jméno na RFP 2018

26. 10. 2017

Dlouho očekávaná chvíle je tady!

Přinášíme vám první jméno kapely, která přislíbila účast na následujícím ročníku RFP   !!!  IN THIS MOMENT  !!!

Kalifornská pětice In This Moment patří k nevýraznějším jménům současné metalové scény. V první linii stojí nepřehlédnutelná, dravá vokalistka Maria Brink. Kromě neuvěřitelného charismatu disponuje i silným a pro tenhle žánr naprosto ideálním hlasem. Dokáže dokonale zkombinovat vysoko položené tóny čistého vokálu s mocným screemem, ze kterého až běhá mráz po zádech.

Oblibu In This Moment dokládají jasně nejen desítky miliónu zhlédnutí jejich videí na youtube, ale i přízeň kolegů z oboru. Před dvěma dny se na slavnostním předávání cen Loudwire Music Awards v losangeleském The Novo Theatre k In This Moment nepřidal nikdo jiný, než legendární frontman Judas Priest Rob Halford. Čerstvý držitel “Lemmyho” ceny za celoživotní dílo a Maria Brink si společně vystřihli Black Wedding, tedy skvěle přebarvenou verzi hitu White Wedding Billyho Idola – k vidění zde.

In This Moment v červenci na Rock for People přesvědčí všechny jistě o tom, že jejich divoká show, plná masek, vizuálních efektů a make upu je především velkým hudebním a emočním zážitkem. Nejen v tento moment, ale natrvalo.

Více o kapele