12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Jídlo

Jídlo pro všechny!

06. 06. 2016

Před týdnem jsme shrnovali, co jsou pilíře letošního Rock for People a na čem jsme se letos rozhodli nejvíce zapracovat. Jedná se o ubytování, které jsme vám v minulém týdnu zrekapitulovali, kapely, které vám průběžně představujeme a pak o jídlo. Tomu se podíváme blíže na zoubek dnes.

Možná už jste pochytili, že letos pořádáme svůj vlastní food festival s názvem Street Food Rocks. Speciality světových kuchyní, ale i českou klasiku či víno už jste okusili v Brně, během uplynulého víkendu v Praze a nyní se chystá tento festival do Hradce Králové. Tady se bude hodovat 18. 6. Tím to ale nekončí. V Hradci se pak vybrané lahůdky objeví ještě jednou a to přímo na Rock for People. Stánky, které nás nejvíce osloví, totiž pozveme přímo do festivalparku a Rock for People tak bude nejen hudebním, ale i food festivalem.

Zatím vám neprozradíme, jaké stánky na vás od 3. do 5. července budou na hradeckém letišti čekat, ale to, co jste mohli ochutnat, případně ještě ochutnáte na Street Food Rocks, je velkou nápovědou. Potkat tady můžete několik stánků s burgery, thajské speciality, velmi populární vietnamskou kuchyni, orientální indickou kuchyni, pikantní mexickou kuchyni… a to jsou jen příklady. Tak co, už máte hlad?


Koupit vstupenky