12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Koupání? Historie? Panoramata? Vyrazte do okolí Rock for People!

10. 06. 2022

Hned šest parádních koupališť nebo plováren najdete v okolí našeho festivalového areálu. A k tomu dva designové minipivovary, stovky kilometrů upravených cyklostezek, desítky zámků ve francouzském stylu a pár hradů, které byste jinde naopak hledali marně. A protože po Rock for People rozjíždíme v Parku 360 glampingové ubytování, můžete být v Hradci a Královéhradeckém kraji pečení vaření. Sami, s partou nebo třeba týmem z práce!

Několik výletních míst propojuje Labská (cyklo)stezka, na kterou se napojíte hned v Předměřicích nad Labem. 3 minuty od areálu Rock for People. Vyrazit můžete směrem Jaroměř s nevídaným opevněným, barokní zázrak Kuks, největší zoo v Česku ve Dvoře Králové nad Labem nebo samotné Krkonoše se Stezkou korunami stromů, dechberoucí v jakémkoliv ročním období. Pár dní strávíte i návštěvami míst hodných pozoru v samotném Hradci Králové a jeho okolí – ostatně město má oprávněnou pověst zhmotnělé učebnice moderní architektury, což si vloni užila i naše velmi oblíbená kapela Missio.

Připravili jsme pro vás tři desítky tipů, jak si zpestřit nebo prodloužit pobyt na Rock for People. A společně se všemi, kdo se v Hradci a okolí starají o pohodlí návštěvníků, budeme nejradši, když se do Královéhradeckého kraje budete vracet pravidelně. Pro tuzemské výletníky doporučujeme Kudy z nudy.cz, nejlepším rozcestníkem pro zahraniční cestovatele je platforma Visit Czech Republic.