12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

LINEUP UPDATE ROCK FOR PEOPLE 2022

13. 06. 2022

Milí fanoušci, ani nám se nevyhnuly last minute změny v lineupu, před které jsme byli postaveni a museli se s nimi vypořádat. Podobně to měli i kolegové z jiných, již proběhlých evropských festivalů, například Rock am Ring/Rock im Park, Nova Rock nebo Primavera Sound, kterým taky některé z kapel zrušily vystoupení pár dní před festivalem. 

Přinášíme tedy poslední update lineupu letošního ročníku. Svoji účast bohužel z logistických důvodů zrušily kapely Eyes Set To Kill, Kid Brunswick, Wet Leg, Diamante, Sophie And the Giants, Slothrust, Michael C. Hall (Michael musel zrušit turné se svojí kapelou Princess Goes To The Butterfly Museum) a Sundara Karma. Kvůli covidu bohužel nepřivítáme Acres, Poorstacy zrušil aktuální turné s ohledem na poranění zad.

 V LINEUPU #RFP2022 VÍTÁME Masked Wolf, Skindred, Hacktivist, Frank Zummo (drummer Sum 41 – solo show), The Stickmen Project, Cassyette, Eyelar, Lenka Dusilová solo, 7krát3 & Igor Ochepovsky, Redzed, Lazer Viking, DOMI, Lighthouse Keeper a Cigarette Syndrome.

Více ze zákulisí příprav letošního ročníku vám přineseme zítra přímo v komentáři ředitele festivalu Michala Thomese.

Děkujeme za pochopení a věrnost. Těšíme se na vás už ve středu!